Komanda

Naujosios kosmetologijos era

Įkvėpta Jūsų ryžto žengti pirmyn ir brandaus pasitikėjimo tuo, kas profesionalu ir pagrįsta mokslu, „Sana Beauty“ grožio specialistai ir kosmetologai Kaune bei Vokietijoje kviečia susipažinti. Kurkime naujas gyvenimo eras drauge!

Giedrė Rasche – medicininės kosmetologijos ekspertė, Instituto Vokietijoje vadovė ir „Sana Beauty“ įkūrėja

kosmetologe Giedre

Kas Tu esi – Tau buvo duota, kas Tu būsi – priklauso tik nuo Tavęs

Sukurti erdvę, kurioje susijungtų mokslinė pažanga ir ilgametis bendradarbiavimas su medicininės kosmetologijos paslaugų ir priemonių ekspertais – taip įkvėpimą įkurti „Sana Beauty“ Institutus apibūdina pati Giedrė. Įkvėpimą, kurį nuolat lydėjo romėnų poeto Ovidijaus Naso žodžiai: „sveikata – užduotis visam gyvenimui“.

Giedrės iniciatyva teikti sveiko grožio paslaugas, orientuotas į ilgalaikį rezultatą – sveiką grožį visam gyvenimui – virto 2009 metais Vokietijoje, o 2014 metais ir Kaune duris atvėrusiais Institutais „Sana Beauty“. Atsakydama į klausimą, ar iniciatyva buvo sėkminga, Giedrė pripažįsta, jog Jūsų pasitikėjimo vertą atsakymą sufleruoja Instituto lankytojai. Moksline pažanga ir ekspertine kosmetologija grįstas „Sana Beauty“ paslaugas Vokietijoje ir Lietuvoje drąsiai renkasi griežčiausiu racionalumu savo gyvenimuose besivadovaujantys, mokslo ir medicinos subtilybes išmanantys moterys ir vyrai.

Profesinė patirtis:

  • 2004 m. įgytas med. kosmetologijos laipsnis prestižinėje Vokietijos „Wiesbadene“ mokykloje
  • Ilgametė darbo patirtis prestižiniuose, aukštą reputaciją ir pripažinimą pelniusiuose Vokietijos grožio salonuose bei SPA centruose
  • Nuolatinis kvalifikacijos atnaujinimas ir tobulinimas: kas 2 metai laikomas medicininis egzaminas, nepertraukiamas dalyvavimas estetinės medicinos seminaruose ir kursuose
  • 2009 m. Vokietijoje įkurtas, sėkmingai veikiantis Estetinės Kosmetologijos Institutas „Sana Beauty“

Eglė Bliumkienė – kosmetologė, chemijos inžinerijos specialistė, Instituto Lietuvoje vadovė

kosmetologe Egle

Jei gimei be sparnų – netrukdyk jiems augti

Prijaukinti mokslinę pažangą neblėstančiam odos grožiui ir sveikatai, kad užtikrintum pasitikėjimo vertas sveikos odos išsaugojimo ir atkūrimo procedūras – tokia formule galima apibūdinti „Sana Beauty“ Instituto Lietuvoje vadovės Eglės veiklą.

4 metų chemijos inžinerijos studijos ir profesiniai įgūdžiai, įgyti 1,5 metų kosmetologijos subtilybes pažįstant „Sana Beauty“ Institute Vokietijoje bei stažuojantis prestižiniuose Vokietijos estetinės kosmetologijos institutuose, leidžia garantuoti patikimas Jūsų odos atstatymo ir išsaugojimo procedūras. Nes tik cheminiai tyrimai ir mokslo pažanga suteikė galimybę sujungti natūralias gamtines medžiagas į junginius, saugančius, išsaugančius ir apsaugančius sveiką ir gražią Jūsų odą.

Vokietijoje sesers Giedrės įkurtas Estetinės Kosmetologijos Institutas virto paskatinimu profesionalumu ir mokslo pažanga grįstus naujosios kosmetologijos eros principus plėtoti ir Lietuvoje. Netrukus Institutuose taikoma cheminės inžinerijos principais paremta grožio produktų atranka, individualizuoti odos priežiūros metodai, nuolatos kvalifikaciją tobulinantys ir profesinias žinias stiprinantys kosmetologai Kaune pelnė profesionalumą ir žinias vertinančių klientų visoje Lietuvoje pasitikėjimą. O kuo pasitikite Jūs?

Benita Vilčinskaitė – kosmetologė

Sana Beauty Kaunas

Benita Vilčinskaitė turi grožio industrijos kosmetologės išsilavinimą.

Tobulinosi stažuotėse Ispanijoje( Madridas), Norvegijoje (Arendal). Dalyvauja Lietuvos kosmetologų čempionatuose, teisingos ir išsamios veido odos priežiūros pristatymuose, kosmetologų parodose.

Kosmetologės ekstravertiškumas, imlumas naujovėms bei atvirumas patirčiai užtikrina klientų saugumą, patikimumą bei rezultato pasiekimą. Benita pasižymi didele meile darbui ir noru padėti kiekvienam klientui. Kosmetologė Benita sako: ” Norint pasiekti geriausius rezultatus yra labai svarbu kompleksiškumas: ką ir kaip dažnai klientai tepa ant odos, koks gyvenimo būdas, maisto ir poilsio kokybė. Aš esu tam, kad nukreipčiau tinkama linkme parinkdama teisingas priemones ir procedūras individualiu atveju. Kartu mes galime pasiekti ypatingų rezultatų ir dar daugiau nei įsivaizduojame, įdedant kantrybę, norą, žinias ir meilę .”

Dr. Jürgen Sprachmann – Institutų konsultantas, prevencinės ir praktinės medicinos gydytojas – www.jürgensprachmann.de

Jurgen Sprachmann

Mens sana in corpore sano – sveikame kūne sveika siela

„Sana Beauty“ Institutų konsultantas prevencinės ir praktinės medicinos emeritas Dr. Jürgen Sprachmann. Ilgametę darbo patirtį ekspertinės kosmetologijos srityje sukaupęs profesionalas atlieka pažangiausias, pasaulyje pripažintas odos priežiūros ir jaunystės Jūsų odoje išsaugojimo procedūras.

5 klinikoms Vokietijoje vadovaujantis ir daugiau nei 25 metus medicinine praktika užsiimantis profesionalas taiko inovatyvius sveiko grožio puoselėjimo metodus, išpildančius šiuolaikinio Jūsų gyvenimo poreikius. Klinikiniais tyrimais paremta praktika, išskirtinis dėmesys kraujotakai ir sveikatos bei grožio sutrikimų prevencijai – esminiai Dr. Jürgen Sprachmann medicininės kosmetologijos principai.

Jürgen Sprachmann specializuojasi botulino toksino, hialurono injekcijų taikyme ir orientuojasi į ateities medicinos metodus. Ieškantiems efektyvios odos patempimo procedūros prevencinės ir praktinės medicinos profesionalas siūlo minimalios invazijos odos patempimo siūlais metodą, aktyvinantį kolageno gamybą Jūsų odoje. Kad mėgautumėtės jauna ir gražia savo oda iškart po procedūros, o mediciniškai saugūs odos patempimo procesai Jūsų odoje vyktų dar ilgai.

Susisiekite

+370 686 83700

info@sanabeauty.lt

Laisvės al. 45, Kaunas


Kosmetologė Eglė