KONTAKTAI
beadatine mezoterapija

Beadatinė mezoterapija

Beadatinė mezoterapija – moderni procedūra giliam efektui

Beadatinė mezoterapija – tai pažangi odos priežiūros technika, leidžianti patirti tradicinės mezoterapijos privalumus nenaudojant adatų. Jei ieškote neinvazinio ir neskausmingo ir tuo pačiu efektyvaus sprendimo, kaip atjauninti veidą, giliai ją pridrėkinti ir pasiekti skaisčią veido spalvą, mūsų beadatinės mezoterapijos procedūros yra puikus pasirinkimas.

Kodėl ši procedūra tokia veiksminga?

Mezoterapija be adatų, dar žinoma kaip virtuali mezoterapija, yra neinvazinė procedūra, kurios metu veikliosios medžiagos patenka tiesiai į odą naudojant pažangias saugias technologijas. Skirtingai nuo tradicinės mezoterapijos, kuri apima medžiagų suleidimą adatomis, šis metodas naudoja tokius metodus kaip elektroporacija, ultragarsas ar radijo dažnis, siekiant palengvinti odai naudingų veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius.

Sana Beauty odos priežiūros specialistai naudoja specializuotas transderminio tiekimo sistemas, kurios švelniai ir efektyviai pripildo individualiai jūsų odai parinktus preparatus. Juose yra vitaminai, antioksidantai, peptidai, amino rūgštys, inovatyvūs biotechnologiniai komponentai ir kitos būtinos veikliosios medžiagos. Gilus technologinis procedūros efektas leidžia turėti akivaizdžius rezultatus.

Procedūros privalumai ir galimybės

  • Rūpinamės jūsų gyvenimo laiko tausojimu

Neadatinė mezoterapija yra nechirurginė, neinjekcinė, neinvazinė procedūra ir nereikalauja prastovų. Galite mėgautis šios procedūros teikiamais privalumais netrikdydami savo kasdienės veiklos. Dėl švelnios ir tikslios įvedimo sistemos beadatinė mezoterapija užtikrina minimalų diskomfortą ir nekelia odos mėlynių ar patinimų rizikos.

  • Individualus procedūros pritaikymas

Vienas iš reikšmingų beadatinės mezoterapijos privalumų yra jos gebėjimas tiksliai spręsti konkrečias odos problemas ir atliepti individualius jos poreikius. Nesvarbu, ar susiduriate su smulkiomis linijomis, raukšlėmis, odos sausumu, jautrumu, raudoniu, odos suglebimu, pigmentacija, mūsų procedūros gali padėti tiesiogiai spręsti šias problemas.

  • Gilus efektas – iš karto matomi rezultatai

Giliai į odos sluoksnius tiekiant vertingas sudedamąsias dalis, beadatinė mezoterapija skatina kolageno gamybą, todėl oda tampa stangresnė, lygesnė, skaistesnė ir jaunatviškesnė. Ji pridrėkinama, atstatomas sveikas odos barjeras, mažinamas raudonis, šviesinama oda.

  • Suderinama su kitomis procedūromis

Jau daugeliui ne paslaptis, kad kompleksinės procedūros derinant skirtingas procedūras vienu metu kuria didelę vertę. Pvz. viena iš kone labiausiai Sana Beauty pamėgtų kombinacijų yra deimantinė dermabrazija ir neadatinė mezoterapija. Deimantinės dermabrazijos metu nuvalome odą, pašaliname negyvas odos ląsteles stipriai skatindami regeneraciją ir padidiname odos absorbcijos galimybes. Iš karto po to atlikdami mezoterapiją be adatų ir įvesdami parinktas veikliąsias medžiagas dar stipriau skatiname odos atsinaujinimo, stangrėjimo procesus bei atliepiame odos poreikį būtų pripildytai antioksidantais, vitaminais ir kitomis veikliosiomis medžiagomis.

  • Malonu ir veiksminga

Procedūra labai maloni ir atpalaiduojanti. Jos metu bus puoselėjama jūsų oda, o gilus atsipalaidavimas padės atgauti jėgas, nurimti, skirti taip reikalingo laiko sau.

————————

Mezoterapijos nerekomenduojame besilaikančioms moterims, esant didelėms širdies ir kraujotakos problemoms, po onkologinių susirgimų nepraėjus 5 metams.

————————

Svarbu pažymėti, kad nors beadatinė mezoterapija suteikia didelių pranašumų, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualių veiksnių ir konkretaus procedūros protokolo. Norint pasiekti optimalių rezultatų, dažnai rekomenduojamos kelios sesijos, o norint išlaikyti norimus rezultatus, gali prireikti palaikomųjų procedūrų. 

Jūsų grožis ir gerovė yra mūsų prioritetas.