KONTAKTAI

BELICO DERMA CONCEPT

TVARI ODOS PRIEŽIŪRA

“Mūsų prioritetas “Sana Beauty” – rezultatai, o ne prekės ženklo žinomumas. Nes be plataus komercinių produktų asortimento, kurį gali parduoti bet kas arba kurį galima tiesiog užsisakyti internetu, mes vertiname patarimus, tvarumą ir būtiną kompetenciją.”

Ar norėtumėte sumažinti raukšles, dideles poras, pigmentines dėmes ar spuogus? Galbūt taip pat norite išvengti sausos odos su tempimo pojūčiu, sumažinti juodų inkštirų kiekį arba regeneruoti per anksti pasenusią odą? Gal turite jautrią odą ir nebežinote ką daryti? O gal norite po 10 metų atrodyti jaunesni už savo draugus? Jei taip, rekomenduojame profesionalias procedūras ir aktyviąją kosmetiką, kurios tikslas – išsaugoti jūsų natūralų grožį.

SANA BEAUTY dirbame tik su pačių atrinktais produktais, tokiais kaip “Belico®“, kad patenkintume jūsų poreikius. Dėl koncentruotų ir naujoviškų šios natūralios kosmetikos veikliųjų medžiagų per labai trumpą laiką galite pastebėti akivaizdžius odos išvaizdos pagerėjimus, net jei jūsų oda jau patyrė stresą dėl daugybės įprastinių produktų naudojimo. Belico® produktai taip pat tinka jautriai odai ir pasiekia išskirtinių rezultatų.

Visuose “Belico®” odos priežiūros produktuose nėra parabenų, parfumerijos, PEG, gyvūninės kilmės ingredientų, mineralinių aliejų, mineralinių vaškų ir silikonų. Tai natūrali medicininė biotechnologinė kosmetika.

Be to, jų suderinamumas patikrintas dermatologiškai ir visada pasiekiami geriausi rezultatai.

Mūsų didžiausias siekis – užtikrinti jums geriausius rezultatus ir įkvėpti naujus klientus rinktis aukšto efektyvumo ir kokybės produktus.
Mums svarbiausia ne prekės ženklo žinomumas, o jo teikiami rezultatai.

Leiskite mums patarti ir padėti jums, kad išsaugotumėte ir sustiprintumėte savo natūralų grožį.