KONTAKTAI
kombinuotas veido valymas
šviesos terapija
šviesos terapija

LED – fotodinaminė šviesos terapija

Efektyvi odos priežiūra su LED – fotodinaminė šviesos terapija 

„Sana Beauty” yra grožio institutas, siūlantis patyrusių odos priežiūros specialistų patvirtintas procedūras. Vienas iš išskirtinių pasiūlymų – LED – fotodinaminė šviesos terapija, kurių metu naudojant raudoną ir mėlyną LED šviesą veiksmingai gerinamos įvairios odos būklės. Įrodyta, kad LED šviesa yra perspektyvus ir saugus būdas pagerinti odos būklę. Raudona LED šviesa ypač skatina kolageno gamybą, mažina raukšles ir senėjimo požymius bei padeda užgydyti randus. Dermatologai ir kosmetikos studijos naudoja LED šviesos galią tokioms odos problemoms, kaip pigmentacijos sutrikimai, aknė ir psoriazė, gydyti. Šiuolaikinės aukštosios technologijos leidžia individualiai pritaikyti šviesos terapiją skirtingiems odos poreikiams.

Įrodyta, kad veikimas mėlyna LED šviesa yra veiksmingas kovojant su spuogais, nes sumažina poodinių odos liaukų aktyvumą ir naikina tam tikrų rūšių bakterijas, sukeliančias spuogus. Ji taip pat gali padėti sumažinti dėmeles ir nuraminti odą. Dar vienas LED šviesos privalumas yra tas, kad ją labai gerai toleruoja jautri oda ir ji neturi jokio žinomo šalutinio poveikio. Skirtingai nuo kitų odos priežiūros metodų, kurie gali sudirginti ar pažeisti odą, LED šviesa gali padėti stabilizuoti ir nuraminti odą.

Šis odos puoselėjimo metodas ypač rekomenduojamas nėščioms moterims, turinčioms odos problemų.

Susisiekite su mumis dabar ir užsirašykite į susitikimą Mūsų specialistai mielai parinks veiksmingiausius aparatinius metodus jūsų odos sveikatai pagerinti.

Išlikite gražūs!