KONTAKTAI
rūgštinis pilingas
rūgštinis pilingas
rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas

Lygus ir gaivus veido atspalvis po rūgštinio pilingo.

Rūgštiniai pilingai jau dešimtmečius sėkmingai naudojami įvairioms odos problemoms, pavyzdžiui, raukšlėms, sausai ir pavargusiai odai, pigmentinėms žymėms, randams ir pirmiesiems senėjimo požymiams, spręsti.


„Sana Beauty” siūlo švelnų ir giliai veikiantį sprendimą, kaip pagerinti odos paviršių ir struktūrą naudojant rūgštinį pilingą. 

Ši neinvazinė procedūra, kitaip vadinama rūgštinis veido valymas,  pašalina senstančias odos ląsteles, įsiskverbia giliai į odą ir užkerta kelią priešlaikiniam odos senėjimui, odos degeneracijai ir dėmėms, reguliuoja sebumo gamybą, atkurdama gaivią ir prižiūrėtą veido odą.

Rūgštinis pilingas gali būti naudojamas įvairioms veido, kaklo, dekoltė, rankų ir viso kūno odos problemoms spręsti, įskaitant odos senėjimą, raukšles, spuogus, randus nuo spuogų, hiperpigmentaciją, rožinę, šiurkščią ir pleiskanojančią odą bei hiperkeratozę.

Procedūra trunka apie 30 minučių ir nėra skausminga. Po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi ir jautri šviesai, todėl rekomenduojame iki keturių savaičių po procedūros reguliariai naudoti apsaugos nuo UV spindulių priemones. Rekomenduojamos natūralios priemonės su UVA filtrais: SPF FILTRAI.

Norint pasiekti ilgalaikį gražų efektą, reikia atlikti kelias procedūras. Ypač veiksmingi tokie deriniai kaip rūgštinis pilingas (rūgštinis veido valymas) ir deimantinė mikrodermabrazija, ar rūgštinis pilingas, deimantinė dermabrazija ir mechaninis veido valymas vienu metu.


Reguliariai naudodamiesi šiomis procedūromis galėsite džiaugtis nauja, gaivia ir atjaunėjusia veido oda.

Rūgštinis pilingas pasižymi daug stipresniu poveikiu nei įprastos kosmetinės tinktūros ir cheminiai pilingai namų sąlygomis, nes pašalina viršutinį raginį odos sluoksnį ir skatina odos ląsteles atsinaujinti, nenaudojant pjūvių ar injekcijų.

Leiskite mūsų komandai patarti, kokia procedūra jums tinka ir kokio tipo bei koncentracijos rūgštis geriausiai tinka jūsų dabartinei odos būklei, kad per trumpiausią laiką pasiektumėte maksimalių rezultatų.

Nustatome realius tikslus ir tiksliai žinome, ką darome, kad pasiektumėte geriausius įmanomus rezultatus. Jūsų graži odos išvaizda yra tai, kas mus motyvuoja, ir mes tiksliai žinome, kaip tai pasiekti.

Pirmieji teigiami efektai matomi jau po pirmosios procedūros.Oda tampa kur kas glotnesnė ir lygi. Šis švelnus metodas ne tik gerokai pagerina odos išvaizdą, bet ir atjaunina odą. 

Susisiekite su mumis šiandien, kad užsiregistruotumėte į susitikimą dėl rūgštinio pilingo ir jūsų oda švytėtų!