KONTAKTAI
kombinuotas veido valymas

Kombinuotas veido valymas

Pasiekite spindinčią odą su kombinuotu veido valymu – tai vienas iš geriausių odos priežiūros sprendimų

Kombinuotas veido valymas – pažangus požiūris į odos priežiūrą, leidžiantis puikiai papildyti odos priežiūros rutiną. 

Kas yra kombinuotas veido valymas?

Kombinuotas veido valymas yra galingas įvairių veido valymo metodų derinys, kruopščiai sukurtas siekiant patenkinti įvairius jūsų odos poreikius. Sujungus geriausius skirtingų valymo metodų elementus, šis metodas siūlo pritaikytą sprendimą individualiems odos tipams, todėl tai yra idealus pasirinkimas siekiant turėti švarią ir spindinčią odą.

Kokie veido valymo būdai naudojami atliekant kombinuotą veido valymą?

Tai priklauso nuo individualių odos poreikių. Sana Beauty kosmetologai Kaune įvertinę odos būklę parenka tinkamiausias veido valymo būdų kombinacijas geriausiam įmanomam rezultatui pasiekti individualiu atveju.

Tai gali būti deimantinė dermabrazija ir mechaninis veido valymas ar veido valymas ultragarsu su mechaniniu veido valymu ar kitos parinktos kombinacijos. Kuomet aparatūriniu būdu pašaliname negyvas, suragėjusias odos ląsteles nuo odos paviršiaus, o po to išvalome inkštirus, miliumus, spuogus ar kitus darinius mechaniškai. 

Mikrodermabrazija arba cheminis šveitimas.
Norint pasiekti gilesnį šveitimo lygį, į kombinuotą veido valymo procesą įtraukiama mikrodermabrazija arba cheminis šveitimas. Šie metodai pašalina negyvas odos ląsteles, tobulina odos tekstūrą ir skatina ląstelių apykaitą, todėl oda tampa jaunatviška ir atgaivinta.

Kombinuotas veido valymas yra „viskas viename“ sprendimas, sukurtas taip, kad jūsų odai būtų neprilygstami rezultatai. Sujungus keletą technikų, pritaikytų jūsų unikaliam odos tipui, šis metodas siūlo transformuojančią patirtį, kuri atjaunina ir atgaivina jūsų odą. Pasinaudokite kombinuoto veido valymo galia ir atskleiskite spindinčios, sveikos odos paslaptį jau šiandien. Jūsų kelionė į nepriekaištingą grožį prasideda čia!

KIEKVIENAS AMŽIUS TURI SAVO ODOS PROBLEMŲ IR MES GALIME JAS IŠSPRĘSTI!