KONTAKTAI

Kompiuterinė veido odos analizė su konsultacija

Sana Beauty teikia individualizuotų odos priežiūros sprendimų paslaugas.  Nesvarbu, ar ieškote patarimo dėl odos tipo nustatymo, individualių procedūrų ar pritaikytos odos priežiūros rutinos, mūsų kvalifikuoti specialistai padės jums atsakyti į jums rūpimus klausimus.

Pirmas svarbus žingsnis – odos būklės įvertinimas

Teisinga odos priežiūra prasideda žinant kokia yra odos būklė, koks jos tipas. Veido odos analizė tam puikiai tiks.

Pradėkite savo odos priežiūros kelionę atlikdami išsamią veido odos analizę mūsų konsultacijos metu. Atliksime išsamų įvertinimą, kurio metu nustatysime specifinius jūsų odos poreikius. Nesvarbu, ar ji riebi, sausa, mišri, jautri ar brandi. Įvertinę jūsų odą galėsime pagrįstai rekomenduoti jai tinkamą priežiūrą ir būdus odos problemoms spręsti, puoselėti jos grožį.

Antras žingsnis – jūsų lūkesčių ir norų išsiaiškinimas

Konsultacijos metu ne tik įvertiname jūsų odos būklę, tačiau ir aptariame, kokių lūkesčių, norų ir poreikių jūs turite. Tai labai svarbu, kad suprastume, kas jums aktualu. Atlikus kompiuterinę veido odos analizę ir turėdami jos rezultatus galime objektyviai atsakyti, ką ir kaip daryti ar ko nedaryti, kad pasiektumėte norimus rezultatus. 

Trečias žingsnis – individualizuotos rekomendacijos ir patarimai

Įvertinus esamą odos būklę, išsiaiškinus jos poreikius ir jūsų lūkesčius pereiname prie rekomendacijų ir veiksmų plano sudarymo. 

Suteikiame rekomendacijas apie kasdienę odos priežiūros rutiną.

Suprantame, kad nuoseklumas yra raktas į norimą ilgalaikę odos būklę, todėl padedame išsirinkti tinkamus prausiklius, tonikus, serumus, drėkinamąsias priemones ir apsaugos nuo saulės priemones, kurios būtų pritaikytos jūsų individualiu atveju.

Taip pat argumentuotai rekomenduojame kokios veido procedūros atlieptų jūsų odos poreikius ir pagerintų esamą situaciją bei puoselėtų ją.

Nuo jūsų odos tipo nustatymo iki individualių procedūrų ir odos priežiūros procedūrų sukūrimo – mūsų kvalifikuoti specialistai yra pasiryžę padėti jums pasiekti sveikesnę, labiau spindinčią odą. Pasinaudokite transformuojančia individualizuotos odos priežiūros galia ir leiskitės į ilgalaikio grožio bei pasitikėjimo savimi kelionę. Suplanuokite savo konsultaciją su mumis šiandien ir leiskite Sana Beauty grožio specialistams prisidėti prie jūsų grožio.

Sana Beauty – grožį kuriantis mokslas. Kuo pasitikite jūs?