KONTAKTAI
liftingas
liftingas
liftingas

Radijo dažnių liftingas

Odos stangrinimas be skalpelio

Radijo dažnių veido liftingas yra neinvazinė kosmetinė procedūra, kurios metu radijo dažnio energija skatinama kolageno gamyba ir stangrinama oda. Ši technologija perduoda kontroliuojamą šilumą giliai į odos sluoksnius, nukreipdama į suglebusią odą, raukšles ir smulkias linijas. Rezultatas – pastebimas odos elastingumo, tekstūros ir bendro stangrumo pagerėjimas, suteikiant jums atjaunėjusią ir jaunatviškesnę odos išvaizdą.

Vienas iš pagrindinių radijo dažnių liftingo privalumų yra jo gebėjimas skatinti kolageno sintezę. Kolagenas, gyvybiškai svarbus baltymas, atsakingas už odos elastingumą ir stangrumą, natūraliai mažėja su amžiumi. Liftingo procedūra skatina naujo kolageno gamybą, padeda atstatyti natūralią odos palaikomąją struktūrą. Dėl to gali sumažėti raukšlių ir smulkių linijų. Padidėja odos stangrumas. Oda tampa lygesnė ir stangresnė.

Liftingo procedūra yra patogi ir nereikalauja prastovų. Procedūros metu specializuotas prietaisas tiekia kontroliuojamą radijo dažnio energiją į tikslines veido sritis. Energija švelniai šildo odą, skatina kolageno gamybą ir stangrina ją. Jaučiamas šilto masažo pojūtis.

Nors radijo dažnio liftingo efektas pastebimas ir po vienos procedūros svarbu pažymėti, kad norint pasiekti optimalų rezultatą, paprastai rekomenduojama daugiau sesijų (6-10 sesijų ir daugiau). Tikslus reikalingų seansų skaičius priklauso nuo individualių veiksnių, tokių kaip odos būklė ir norimi pasiekti tikslai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad veido liftingas yra neinvazinė ir efektyvi procedūra, skirta stangrinti ir atjauninti odą, skatinti jos regeneraciją.

Nedvejodami kreipkitės į mus ir gaukite daugiau informacijos. Mes mielai Jums padėsime! 

Išlikite gražūs!