KONTAKTAI

Nepriklausomi ir besirūpinantys kokybe - Sana Beauty

„Sana Beauty” yra nepriklausoma grožio įmonė, kurios specializacija – klientų grožio puoselėjimas. Įmonė priklauso šeimai ir yra valdoma dviejų seserų, kurios nuo 2009 m. vadovauja verslui Vokietijoje, o nuo 2013 m. – Lietuvoje. Tai suteikia joms laisvę įgyvendinti savo viziją – gražią ir sveiką odą bei inovatyvias procedūrų koncepcijas.

„Sana Beauty” taiko griežtus kokybės standartus ir pati kuria grožio koncepcijas, kad užtikrintų, jog būtų siūlomi tik geriausi produktai ir procedūrų deriniai. Įmonė pasiryžusi išlikti nepriklausoma, nesivadovauti trumpalaikėmis tendencijomis ir nesiūlyti masinės gamybos produktų su nedaug veikliųjų medžiagų. Vietoj to „Sana Beauty” komanda siekia užtikrinti aukščiausią kokybę ir tobulumo standartus bei pasiekti geriausius įmanomus rezultatus savo klientams.

„Sana Beauty” klientai gali būti tikri, kad jiems bus suteiktos aukštos kokybės grožio procedūros, individualiai pritaikytos jų poreikiams ir maksimaliai greitai užtikrinančios maksimalius rezultatus. Svarbi „Sana Beauty” filosofijos dalis – ryžtas išlikti nepriklausomiems ir orientuotis į kokybę, o ne į trumpalaikes tendencijas.

Būkite gražūs!