KONTAKTAI

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Jadvyga
Read More
Visada labai gera ir malonu apsilankyti Sana Beauty.Nuostabi aplinka , Eglė visada pasitinka su šypsena , papasakoja apie numatytas procedūras. Po paskutinio apsilankymo mano veido oda vėl atsigavo papildyta nuostabiais Belico produktais. Lauksiu sekančio susitikimo Sana Beauty su nuostabiąja Egle.
Vilma
Read More
Labai malonus bendravimas, šiltas priėmimas kosmetologės Eglės, gerai išmananti savo darbą, maloni. Puikiai atlikta procedūra.
Elena
Read More
Eglė visuomet labai profesionali, puikiai atlieka savo darbą. Į Sana Beauty visuomet einu su didžiuliu noru ir pasitikėjimu.
Lina
Read More
Profesionaliai atlikta procedūra ir maloniai praleistas laikas
Kristina
Read More
Viskas puikiai. Turiu probleminę veido odą, bet jau po pirmos procedūros veidas atrodė švaresnis ir lygesnis. Pakartojus procedūrą ( Deimantinė dermabrazija + Mechaninis veido valymas) neliko abejonių, kad procedūra parinkta tinkamai ir atliekama profesionaliai. Labai malonus ir šiltas kosmetologės Eglės bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Ingrida
Read More
Pas kosmetologę Eglę lankiausi prieš pat išskrisdami atostogų. Tai sužinojusi Eglė man padarė itin drėkinančią odą veido procedūrą, nes skrydis, saulė ir vėjas per atostogas išsausina veido odą, taip pat pasiūlė naudoti Belico drėkinančią veido kaukę ir Belico saulės kremą. Labai džiaugiuosi šiais produktais!❤️
Evelina
Read More
Labai patiko specialistės darbas, indidualūs patarimai.
Jevgenija
Read More
Malonus profesianalus aptarnvimas. Labi rekomenduoju aplankyti.
Akvilė
Read More
Geresnes vietos dar neteko rasti! o kai randi- jau ir nebeiškai 🙂
Simona
Read More
Kosmetologė Eglė labai maloniai nustebino. Gavau daug informacijos, patarimų. Panašu, kad lankysiuosi reguliariai 🙂
Vilma
Read More
Po ilgos pertraukos aš vėl galėjau palepinti savo veido odą, labai patiko, labai geras, švelnus ir malonus aptarnavimas, puikūs pokalbiai su Egle.
Daiva
Read More
Eglė - savo srities specialistė,dirba nepriekaištingai ir kruopščiai,taip pat labai šilta ir spinduliuojanti visada gera nuotaika. REKOMENDUOJU! Tikrai nepasigailėsite, išeisite ne tik gražios, bet ir pailsėjusios! 🙂
Anonimas
Read More
Eglė - tikra savo srities profesionalė! O kai susijungia profesionalumas ir malonus bendravimas - rezultatas nepaprastai džiugina:)
Jadvyga
Read More
Visada malonu apsilankyti Sana Beauty.Esu sutinkama su šypsena, aplinka labai graži , malonus aptarnavimas.Procedūros atliekamos labai profesionaliai , prieš tai aptarus , kas būtų geriausia.Naudoju Belico produktus , kuriuos man parenka pagal mano odos būklę.Jie labai veiksmingi. Laukiu sekančio susitikimo.
Alina
Read More
Po apsilankymo pas Eglę likau sužavėta. Veido oda tiesiog spindi 😍 ačiū labai 😊
Aušra
Read More
Kaip visad - Eglės darbas aukščiausio profesionalumo lygio. Belico kosmetika tobulai tinka mano kaprizingai, rožinę turinčiai veido odai. Rekomenduoju!
Gintautė
Read More
Labai džiaugiuosi kosmetologe Egle. Ji šios srities specialistė. Labai džiaugiuosi, kad atradau Jūsų saloną ir pakliuvau pas Eglę. Man kaip klientei labai svarbus bendravimas, o Eglė puikiai moka ne tik bendrauti, bet ir išmano savo darbą. Labai džiaugiuosi, kad esate ir puikiai mokate pakonsultuoti, o kur ir reikia įkvėpti drąsos. Ačiū už tai.
Meda
Read More
Labai esu patenkinta rezultatu, kosmetologė labai draugiška ir maloni, puikiai atlieka ir išmano savo darbą
Jadvyga
Read More
Mano oda po procedūrų pagerėjo.Labai dėkoju Eglei - už nuostabiai švelnias rankas , profesionalius patarimus , gerą nuotaiką.💞 Ačiū , kad rūpinatės mūsų odos grožiu🤩
Rugilė
Read More
Buvo labai profesionalu. Likau patenkinta rezultatu, kruopščiai atlikta procedūra. Vertinu aukščiausiais balais. Būtinai sugrįšiu!