KONTAKTAI

Tinkama odos priežiūra: kodėl mažiau reiškia daugiau ir kaip rasti tinkamus produktus?

Grožio pramonėje odos priežiūros produktų pasirinkimas gali būti didžiulis. Daugelis žmonių jau yra išbandę daugybę produktų, bet nepasiekė norimo rezultato. Graži ir sveika oda reikalauja daug darbo, disciplinos ir tinkamų priežiūros priemonių naudojimo.

Čia galioja principas „mažiau yra daugiau„!

 Tačiau kaip rasti tinkamą priežiūrą, atitinkančią individualius jūsų odos poreikius?

 Svarbiausia tiksliai išanalizuoti savo odos poreikius ir esamą odos būklę bei pasirinkti tinkamus priežiūros produktus. Profesionalių ekspertų patarimai gali padėti rasti tinkamus produktus. 

Venkite eksperimentuoti ir manyti, kad vienas kremas ar tepalas gali išspręsti visas jūsų problemas. Odos pažeidimai ir poreikiai neatsiranda per vieną naktį ir jų negalima greitai išspręsti. 

 Reikėtų išsikelti realius tikslus, nes odos pažeidimai ir odos problemos taip pat tikrai neišnyks per vieną naktį.

 Oda yra organas, kuriam reikia laiko atsinaujinti. Taigi būkite kantrūs!

Taip pat negalite per naktį numesti 5 kg. Jums reikia tinkamos rutinos namuose, kiekvieną dieną! Kiekvieną vakarą ir visam gyvenimui.

Būtina valyti odą, naudoti losjoną, šveitimą ir kremą, skirtą odai regeneruoti ir drėkinti. Sudedamąsias dalis reikėtų rinktis atsižvelgiant į amžių ir odos poreikius. Yra įvairių koncentracijų, tačiau norint pasiekti gerų rezultatų, reikia kažką daryti.

 Jums reikia tinkamų procedūrų namuose, kiekvieną dieną! Reguliarus valymas yra pirmasis žingsnis į gražią odą. Pašalinus nešvarumus ir riebalus išvengiama porų užsikimšimo ir sumažėja spuogų atsiradimas. Tonikas gali padėti išvalyti odą ir sutraukti poras. Reguliariai atliekami šveitimai ir kaukės gali pašalinti negyvas odos ląsteles, oda tampa lygesnė ir švytinti.

Sana Beauty” remiasi dermatologų patikrintais ir dermatologiškai kompetentingais kosmetikos produktais, kad savo klientams suteiktų geriausią įmanomą priežiūrą.

Visi norime XS, o ne XXL dydžio porų, stangrios, gražios ir lygios odos, be dėmių ir pigmentinių dėmių. Dirbkime kartu ir neišbandykime visko, kas įmanoma.

Nesileiskite į kompromisus dėl odos priežiūros ir rinkitės ilgalaikius sprendimus, kurie privers jūsų odą švytėti. Apsilankykite pas mus „Sana Beauty” biure Vysbadene ir leiskite mūsų ekspertams jus konsultuoti. Nes sveika ir švytinti oda yra geriausias aksesuaras, kokį tik galite nešioti.

Mūsų konsultacija kainuoja 120 eurų, tačiau ši kaina netaikoma, jei tą pačią dieną užsisakysite procedūrą tiesiogiai pas mus. Sana Beauty Kosmetikinstitut für Her & Him Visbadene daugiausia dėmesio skiriame tvariems ir veiksmingiems sprendimams, kad pasiektume matomų rezultatų. 

Mes vedame jus už rankos ir padedame kuo greičiau pasiekti norimų rezultatų, pasitelkdami savo žinias, procedūras ir produktus.  Siūlome savo klientams profesionalias konsultacijas ir pasikliaujame savo patirtimi bei naujausiais dermatologijos atradimais.

Išlikite gražūs!