KONTAKTAI
ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas - Švelnus ir efektyvus veido valymas

Šiuolaikiniame pasaulyje yra keletas būdų išvalyti odą. 

Viena iš išskirtinių ultragarso savybių yra gebėjimas atlikti gilų valymą nesukeliant diskomforto ar dirginimo. Prietaiso skleidžiama aukšto dažnio vibracija sukuria mikroskopinius burbulus, kurie efektyviai pakelia nešvarumus nuo jūsų odos paviršiaus. Šis neinvazinis procesas yra ne tik labai efektyvus, bet ir pakankamai švelnus visų tipų odai, įskaitant jautrią.

Kodėl ultragarsinis veido valymas toks populiarus?

Veido odos valymas ultragarsu, pažangiais ultragarsiniais prietaisais skirtas giliai išvalyti, nušveisti ir atjauninti odą. Naudodami ultragarso bangas, šie prietaisai švelniai pašalina nešvarumus, negyvas odos ląsteles ir riebalų perteklių, todėl oda tampa gaivi, švytinti ir pastebimai lygesnė.

Nesvarbu, ar susiduriate su užsikimšusiomis poromis, odos pilkumu ar netolygios odos tekstūros problemomis – veido valymas ultragarsu yra vienas iš geriausių sprendimų norint turėti švarią ir spindinčią veido odą.

Periodiškai pašalinant negyvas odos ląsteles ir atkemšant bei išvalant poras, inkštirus oda tampa lygesnė ir skaistesnė. Be to, gilus odos valymas skatina kraujotaką ir kolageno gamybą, o tai gali pagerinti odos elastingumą, sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą bei pagerinti bendrą odos tonusą ir tekstūrą.

Tinkamas bet kurio tipo odai

Ultragarsinis veido valymas dėl švelnaus veikimo yra labai universalus odos valymo būdas. Ultragarsinės vibracijos švelniai nušveičia jūsų odą, o mentelės formos antgalis leidžia tiksliai ir kontroliuojamai atlikti veido valymą nepažeidžiant jos. 

Ultragarsinis veido valymas – maloni kelionė į švarią ir spindinčią odą

Jo metu:

  • pašalinamos negyvos odos ląstelės
  • išvalomos poros, inkštirai ir kiti nešvarumai
  • aktyvinama kraujotaka
  • skatinamas odos atsinaujinimas, kolageno gamyba
  • skaistinama oda
  • glotnimama oda ir tolygėja jos reljefas
  • oda ne tik išvaloma, bet ir pridrėkinama
  • mažinamas odos ragėjimas

ULTRAGARSINIO VEIDO VALYMO DĖKA ŠVYTINTI SVEIKA ODA PASIEKIAMA BE SKAUSMO IR RIZIKOS !