Kas yra mezoterapija ir kaip ji atliekama

Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu efektyviai šalinami nepageidaujami odos defektai (raukšlelės aplink akis, suglebusi rankų ar kaklo oda ir kt.) Ši procedūra atliekama specialiu prietaisu, kuris padeda aktyvinti elastino bei kolageno gamybą, o taip pat skatina odos pralaidumą, kad reikiamos medžiagos pasiektų giliuosius jos sluoksnius. Mezoterapijos metu oda gali aprūpinta pačiomis reikalingiausiomis medžiagomis, tokiomis kaip: hialurono ir amino rūgštys, įvairūs vitaminai bei mikroelementai, antioksidantai ir kt.
Mezoterapijos procedūra gali būti atliekama dviem būdais – naudojant adatas arba specialų prietaisą. Pirmuoju atveju visos veikliosios medžiagos giliuosius odos sluoksnius pasiekia sušvirkštos, antruoju, kuris taikomas „Sanabeauty“ salone, procedūra atliekama be adatų, o medžiagų pasisavinimą garantuoja aparato skleidžiamos bangos. Šis būdas yra visiškai neskausmingas ir visiškai nedirgina odos. Mezoterapija atliekama aparatu (dar vadinama neadatinė mezoterapija) yra saugi ir neturi šalutinio poveikio, tačiau stebina rezultatais.

Procedūros rezultatai

Atlikus mezoterapijos procedūrą, gerėjančia odos būkle galima džiaugtis iš karto. Ji tampa pastebimai sveikesnė, pagerėja odos tonusas. Vis dėlto, mezoterapija yra kursais atliekama procedūra, todėl siekiant maksimaliai efektyvaus rezultato, reikėtų ją kartoti (seansų skaičius priklauso nuo odos būklės, struktūros ir siekiamo rezultato, apie tai geriausia pasitarti su specialistu, tačiau paprastai mezoterapijos kursą sudaro šešios procedūros). Baigus visą kursą rezultatai yra maloniai stebinantys. Oda atrodo jaunesnė (stabdomi jos senėjimo procesai), stangresnė bei lygesnė (naikinamos raukšlelės), lygesnė (mažinami tinimai) ir skaistesnė (jai grąžinamas švytėjimas, dingsta papilkėjimai, pigmentinės dėmelės). Be to, šie rezultatai yra ilgalaikiai, o derinant su kitomis odos priežiūros procedūromis, buvusi prasta odos būklė nesugrįžta visai. Mezoterapijos procedūra gali būti atliekama bet kokio tipo odai, yra tinkama šalinti defektus įvairiose srityse, gali būti derinama su kitomis procedūromis. Rezultatai, pasiekti neadatinės mezoterapijos metu kartais lyginami su plastinėmis operacijomis ar odą stangrinančių injekcijų poveikiu. Tai greitas ir labai efektyvus būdas džiaugtis jaunatviška ir švytinčia kūno oda.

Susisiekite

+370 686 83700

info@sanabeauty.lt

Laisvės al. 45, Kaunas


Kosmetologė Eglė