Kaip Šveicariškos obels rūšies „Uttwiler Spatlauber“ kamieninės ląstelės veikia odą?

http://sanab.artweb.lt/wp-content/uploads/2015/08/sveicariskos-kamienines-lasteles.jpg

Žmogaus odą sudaro tūkstančiai įvairių ląstelių, kurios reguliariai atsinaujina. Šis atsinaujinimo procesas vyksta dėl žmogaus odoje esančių kamieninių ląstelių, kurios reguliariai dauginasi ir atnaujina pažeistą laiko ir įvairių veiksnių odos plotą. Bet kamieninių ląstelių atsargos žmogaus odoje, kaip ir visame organizme, su kiekvienais metais senka, todėl žmogus sensta, oda nebeatsinaujina, plonėja ir raukšlėjasi.

„Papildžius“ kamieninių ląstelių skaičių odoje, galima stimuliuoti senstančių ir nebefunkcionuojančių odos ląstelių veiklą ir augimą arba, kitaip tariant, perprogramuoti odą funkcionuoti ir atrodyti kaip jaunystėje.
Todėl, kai kamieninės ląstelės patenka į viršutinį ar gilesnius odos sluoksnius, pastebimas tiesiog akivaizdus ir visapusiškas odos būklės pagerėjimas – oda išsilygina, dingsta raukšlės, randai, įvairūs bėrimai ir jautrumas, gerėja odos tonusas ir drėgmės lygis.

Veikiant aplinkos toksinams, tokiems kaip smogas, ozonas, saulės spinduliai ir kt. organizme atsiranda kenksmingos molekulės. Šios molekulės reaguoja su kamieninėmis ląstelėmis ir kenkia joms ar net visiškai jas sunaikina.
Ląstelių atsinaujinimo procesas drastiškai sulėtėja, todėl žymiai pagreitėja odos senėjimas.

Siekiant apsaugoti žmogaus odos kamienines ląsteles Belico odos priežiūros produktuose yra naudojamos Šveicariškos obels rūšies „Uttwiler Spatlauber“ kamienines ląsteles.

Ši obelų veislė yra ypatingai vertinama, nes joje yra didelis kiekis taninų, kurie apsaugoja obuolį nuo išdžiūvimo: tai yra nepakeičiamas komponentas kosmetikos srityje siekiant išsaugoti kamieninėms ląstelėms.

MŪSŲ TIKSLAS – JŪSŲ GROŽIS !

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite pirmieji aktualius pasiūlymus ir naujiienas odos priežiūrai.

Pasidalinkite šia naujiena su savo draugais

© 2019 SanaBeauty. Powered by ArtWeb.lt

So kommen wir in Kontakt