Jūsų odos būklės neatitinkančių kremų keitimas su 30 % nuolaida!

Teisingas žingsnis pasirenkant profesionalią gydomąją ir veiksmingą kosmetiką su 100 % garantija!
Tai vienas iš pirmųjų žingsnių link sveikos ir jaunos odos.

Pasiduokite į mūsų profesionalias rankas jau dabar!

Kosmetologijos mokslas, kaip ir daugelis kitų sričių, sparčiai žengia į priekį.Naujausių medicinos bei kosmetologijos technologijų pagalba galime atjauninti odą, bei suteikti jai jaunatvišką švytėjimą be chirurgo prisilietimo. Puikaus rezultato siekiančiam klientui mes suteikiame galimybę rinktis. O rinktis tikrai yra iš ko! Atsiduokite į mūsų profesionalias ir patikimas rankas ir jauskitės saugūs bei gražūs,nes viso „Sana Beauty“ grožio salono tikslas – jūsų grožis!

Ar jūs tai žinojote?

Prisipažinkite, jog jūsų vonioje yra bent 5, 8 ar net 10 skirtingų firmų kosmetikos produktų, kurie žada išvalyti poras, panaikinti raukšles, sudrėkinti odą ir t.t. Jūs išbandėte daugelį produktu, kuriuos matėte reklamoje, žurnaluose, ar tai, ką naudoja jūsų mama, sesė, draugė, kaimynė. Jūs perkate produktus, kuriuos demonstruoja reklamos. Rūpinatės savo išvaizda negailėdamos nei laiko, nei lėšų, bet visko rezultatas nuvilia.

Ką gi darome neteisingai?

Kremus, losjonus, pilingus kaukes ir kt. galite nusipirkti vaistinėje, parfumerijos parduotuvėse ir paspaudę kompiuterio mygtuką? Visus kremus galite maišyti, teptis kada norite ir kiek norite, nors jie pilni konservantų, parfumų, mineralinių aliejų ir visų kitų ingredientų, kurie kelia vežį? Jūs perkate naują kremą už solidžią kainą, prekę su įmantria pakuote, žinomu ženklu ir skaitote x kosmetikos sudėtį. Ten randate galybę smulkiausiomis raidelėmis surašytų ingredientų ir nerealius pokyčius jums žadantį reklaminį tekstuką. Lyg ir vertinga, bet jei susimąstote, ką iš tiesų perkate – jūs savo noru perkate grožį už tikrai didelę kainą.

Taigi, ar norite būti gražios bet kokia kaina?

Ar vis dar tikite, kad veiksminga kosmetika yra ta, kuri parduodama daugelio pardavejų, neatliekančių odos analizės, nepaklaususių ar turite alergijų ir dažniausiai net nenusimanančių apie odą? Ar tikrai tikite, kad jie jums gali parduoti visą paletę ,,veiksmingų” produktų? Ar Jūs vis dar tikite, kad tai, kas labai kvepia ir švyti ryškiomis spalvomis, yra tikrai natūralu, nes taip teigiama prie šios prekės ženklo?

Jei sergate juk pirmiausia einate pas gydytoją, o ne į vaistinę taip?

Visų pirma, kas jums garantuoja, kad jūs gausite būtent tai, kas parašyta ant pakuotės? Kas jums 100% garantuoja, kad galėsite grąžinti produktus, jei jie netiks jūsų odai? Ar galite po savaitės, dviejų ar netgi keturių sugrįžti į parduotuvę, atnešti kremus atgal ir pasakyti, kad jūs nesate patenkinta šiuo gaminiu, galbūt netgi oda ėmė šerpetoti, o gal jums tie kremai sukėlė elergiją? Ar esate tikri, kad jums grąžins visus pinigus?

Taigi, ar norite būti gražios bet kokia kaina?

Sana Beauty ir Vokietijos kompanija BELICO DERMACONCEPT® suteikia jums 100% garantiją, jeigu jūsų odos buklė per 8 savaites nepagerės nuo pirmosios kremų naudojimo dienos. Tokiu atveju mes jums grąžinsime pinigus! Galbūt jau atėjo laikas keisti senąją kosmetiką ir rinktis sveikesnę?

Dėl to siūlome akciją!

Turite šaunią progą atnešti visus šiuo metu naudojamus produktus pas mus, nesvarbu ar dar pilną buteliuką ar kremo indelį, kurio jau pusę esate sunaudojote. Nesvarbu net kokios firmos. Mes patikrinsime, ar jūsų šiuo metu naudojama kosmetika atitinka Jūsų odos buklę ir ar ji yra saugi: be konservantų ir kitų žalingų odai priedų.

Mes galime pakeisti visus Jūsų turimus produktus su 30 % nuolaida. Pvz: jūs naudojate veido prausiklį, kuris jums netinka, ar neatitinka jūsų odos buklės tipo, todėl galėsite Belico prausiklį įsigyti 30 % pigiau, o jei atnešite naudojamą veido kremą, turėsite galimybę gauti Belico veido kremą 30 % pigiau. Visiems kitiems produktams taip pat yra taikoma nuolaida. Tad paskubėkite ir atvykite pas mus 🙂 „Sana Beauty“ jums nežada stebuklų, tačiau garantuoja aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus. 100 % GARANTIJA! Jei turite klausimų – rašykite mums. Produktų keitimui būtina išankstinė registracija! Akcija galioja vieną kartą vienam asmeniui. Vyrams ir moterims.