Deimantinė dermabrazija Kaune

Deimantinė dermabrazija

Deimantinė dermabrazija - procedūros nauda ir privalumai

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

Deimantinė dermabrazija visapusiškai pagerina odos išvaizdą, atkuria odos struktūrą, oda tampa glotni ir švytinti. Ši procedūra nėra invazinė todėl tinka daugumai odos tipų. Procedūros metu nepriekaištingai pašalinamos nebegyvos, suragėjusios ląstelės, stimuliuojama kraujotaka ir pagerinamas odos ląstelių aprūpinimas maistinėmis medžiagomis bei skatinama kalogeno gamyba. Jau po pirmos procedūros oda tampa lygesnė, glotnesnė ir skaisčiai švyti.

Padėjome susidoroti su odos problemomis ir pasijausti geriau daugybei klientų, o tos odos problemos, kurias Jums galime padėti išspręsti, yra:

  • Saulės poveikio pažeista oda;
  • Paviršinės raukšlelės ir raukšlės;
  • Aknės palikti ir potrauminiai randeliai;
  • Senatvinės odos dėmės;
  • Rankų senėjimas;
  • Suglebusi veido oda;
  • Riebi oda;
  • Inkštirai ir baltmės;
  • Hiperpigmentacija;
  • Išsiplėtusios poros ir kiti odos defektai.

Kvalifikuoti Sana Beauty specialistai yra tam, kad pasiūlytų sprendimą, kuris užtikrins, jog Jūs atrodytumėt geriausiai.

Išsaugokite sveiką veido odą, išvengiant varginančių ir ilgų procedūrų

Ieškodami būdų kaip kuo ilgiau išsaugoti sveiką ir gražią veido odą, turbūt susiduriate su šių dienų iššūkiu – laiko stoka.

Jei esate užsiėmę ir norite mėgautis sveika, gražia oda, išvengiant ilgų ir varginančių procedūrų, deimantinė dermabrazija, rekomenduojama  Sana Beauty specialistų, yra puiki alternatyva Jums.

Deimantinė dermabrazija – tai ne tik kruopštus odos valymas, atgaivinta bei švytinti veido oda, bet atsipalaidavimas ir valandėlė sau. Šia procedūra galite pasimėgauti tiesiog pietų pertraukos metu ir grįžti tiesiai į darbą, atrodydami ir jausdamiesi geriau.

Atėjo laikas pasimėgauti ir leisti Sana Beauty profesionalams panaudoti savo magiją, kurios pagalba bus pašalintos Jus varginančios odos problemos.

Deimantinė dermabrazija gali būti geriausias Jūsų draugas

– Turbūt mielai prisimenate dienas, praleistas saulėje su šeima ir draugais, tačiau visai nesinori kaskart, kai žiūrite į veidrodį, prisiminti apie saulės poveikio pažeistą odą. Hiperpigmentcija vargina tūkstančius moterų, todėl deimantinė dermabrazija yra efektyvi procedūra, mažinanti paviršinę odos hiperpigmentaciją. Taip pat jos metu suvienodinamas odos atspalvis, pašalinamos senatvinės odos dėmės ir kiti saulės sukelti paviršiniai odos pažeidimai.

– Gal šiuo metu Jus vargina odos spuogai, o gal tai jau įveikta odos problema, bet likę spuogų randeliai yra nuolatinis priminimas apie tai? Deimantinė dermabrazija veiksmingai mažina šio tipo randus. Suprantame, kad spuogai gali atsirasti įvairiose kūno dalyse ir palikti Jums nedžiuginantį estetinį vaizdą. Mes galime pritaikyti šią novatorišką procedūrą ir kitoms kūno sritims, tokioms kaip viršutinė nugaros dalis ir pečiai.

– Jei Jus kamuoja išsiplėtusios veido poros, būsite maloniai nustebinti, jog deimantinė dermabrazija ne tik   mažina veido poras, bet ir yra puiki priemonė šalinant šią Jus varginančią problemą.

– Jei mėgstate šypsotis ir veidu išreiškiate savo emocijas, greičiausiai pastebėjote, kad laikui bėgant šios išraiškos formuoja smulkias odos linijas ir raukšleles. Deimantinė dermabrazija suteiks Jums laisvę užtikrintai šypsotis! Ši procedūra ne tik veiksmingai mažina raukšles, bet ir užkerta kelią naujų raukšlių susidarymui, todėl Jūs atrodysite ir jausitės jaunatviškiau.

JŪS GALITE VALDYTI SAVO IŠVAIZDĄ IR MES GALIME PADĖTI

Pasirinkite Jums patogią formą kontaktui ir mėgaukitės visais individualizuotos odos priežiūros privalumais, skambindami mums konsultacijai tel. +370 686 83700 ar susisiekdami elektroniniu paštu info@sanabeauty.lt

So kommen wir in Kontakt