Rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas
UŽSIREGISTRUOTI DABAR

Odai, kurią kasdien kankina nešvarus oras ir ne pati palankiausia miesto ekologija, tiesiog reikia tokio valymo. Rūgštinis pilingas pažeisdamas odą sukelia ryškų teigiamą poveikį – stimuliuoja regeneracinius procesus, leidžia atsikratyti negyvų ląstelių sluoksnio ir suteikia odai glotnumo, gaivumo ir grožio.

Procedūra stipriai jaunina, sumažina poras, atstato odos tonusą. Sumažėja riebalinių liaukų sekrecija, išnyksta komedonai. Esant sausai veido odai, atstatomas hidrobalansas ir normalizuojamas epidermio pH.

Rūgštinis pilingas – tai ilgalaikis rezultatas ir iš karto matomas efektas. Siekiant dar geresnių rezultatų procedūrą galima kompleksiškai derinti su kitomis veido priežiūros procedūromis.

Tik specialistas gali atlikti rūgštinio pilingo procedūrą tikrai efektyviai ir saugiai. Nerizikuokite savo išvaizda ir sveikata! Sana Beauty kosmetologai yra Jūsų komandoje ir kartu bus sprendžiamos šios odos problemos:

  • Netolygi odos pigmentacija;
  • Jaunatvinis spuoguotumas;
  • Riebi oda;
  • Smulkios raukšlelės ir raukšlės;
  • Netolygus veido tonas;
  • Prasidėjęs foto senėjimas;
  • Odos nelygumai, randai po aknės;
  • Sumažėjęs odos elastingumas;
  • Odos dehidratacija.

Tai viena veiksmingiausių procedūrų veidui, o svarbiausia  – su pastebimu jauninančiu efektu.

Veido odos atnaujinimas ir transformacija – rezultatai, kurie džiugina

Jūsų oda vis dar jauna, tačiau joje jau įvyko tam tikri su amžiumi susiję pokyčiai? Sumažėjęs odos tonusas, pirmosios raukšlės, hiperpigmentacija, ar pablogėjusi odos spalva.

Abejojate kokia procedūra Jums tinkamiausia ? Patikėkite savo abejones Sana Beauty specialistams, kurie parinks Jūsų odai priimtiniausią procedūrą. Rūgštinis pilingas bus atliekamas atsižvelgiant į Jūsų odos būklę, amžių, dermos tipą ir unikalius Jūsų poreikius.

Padėkite ląstelėms atsinaujinti laiku

Kasdienybėje, dėl ultravioletinių spindulių, hormoninių audrų ir su amžiumi susijusių pokyčių, patiriamo streso, nuovargio ir miego trūkumo, sulėtėja odos ląstelių atsinaujinimas ir negyvos ląstelės kaupiasi odos paviršiuje.

– Jei odoje pastebite netolygią pigmentaciją ar negilias raukšles, paviršinis rūgštinis pilingas švelniai pašalindamas viršutinį odos sluoksnį, suaktyvins ląstelių dalijimąsi ir regeneracijos procesus, kurie suformuos tolygesnę odos tekstūrą, suteiks odai gaivumo ir jaunatviško spindesio.

– O gal Jus erzina hiperpigmentacija, įvairaus gylio raukšlės ar foto senėjimo požymiai? Vidutinio gylio rūgštinis pilingas, veikdamas ne tik viršutinį odos sluoksnį, bet ir dermą, suteiks gerai pastebimus rezultatus. Atsistatys Jūsų odos spalva, sumažės raukšlės ir išsilygins veido reljefas. Sulauksite puikaus jauninančio efekto!

– Gilus rūgštinis pilingas pagerindamas odos tekstūrą, pašalindamas negyvas ląsteles ir stimuliuodamas odos ląstelių medžiagų apykaitą, padės atsikratyti randų, vėjaraupių pėdsakų ir kitų odos defektų. Išnyks mažos ir vidutinės raukšlės, pigmentinės dėmės ir galėsite džiaugtis atjaunėjusia veido oda.

– Jei Jūsų tikslas pagerinti odos būklę, ją pašviesinti ir sumažinti senėjimo požymius, rūgštinis pilingas yra universalus atjauninimo būdas ne tik veidui, bet ir visam kūnui.

AR KADA NORS DARĖTĖS PILINGĄ? APSISPRĘSKITE – NEPASIGAILĖSITE!

Pasirinkite Jums patogią formą kontaktui ir mėgaukitės visais individualizuotos odos priežiūros privalumais, skambindami mums konsultacijai tel. +370 686 83700 ar susisiekdami elektroniniu paštu info@sanabeauty.lt

So kommen wir in Kontakt