Beadatinė mezoterapija

Beadatinė mezoterapija

Beadatinė mezoterapija - procedūros nauda ir privalumai

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

Beadatinė mezoterapija neskausmingas ir puikus būdas greitam odos atjauninimui prieš svarbų įvykį. Ši procedūra atkuria sveiką odos švytėjimą, išlygina mažas raukšleles, įskaitant randelius ir mažina padidėjusią odos pigmentaciją. Tai neinvazinis odos atjauninimo metodas, kurio pagalba veikliosios medžiagos įvedamos giliai be adatų ir oda tampa gyvybingesnė, sveikesnė, sumažėja raudonis ir odos traukimo jausmas.

Norint pasiekti dar geresnių ir stabilesnių rezultatų, beadatinė mezoterapija rekomenduojama atlikti kompleksiškai su deimantine dermabrazija, kurių pagalba bus išspręstos šios odos problemos:

  • Sumažėjęs odos elastingumas;
  • Odos dehidratacija;
  • Suglebusi veido oda;
  • Sutrikusi odos pigmentacija;
  • Veido raudonis;
  • Padidėjusi odos pigmentacija;
  • Randai;
  • Mimikos raukšlės;
  • Veido patinimai ir paburkimai.

Jūsų laukia Sana Beauty kosmetologų profesionalumas ir individualus požiūris į kiekvieną klientą.

Džiaukitės nuostabia išvaizda be jokio skausmo!

Neišvengiamai ateina momentas, kuomet vis dažniau klausiate savęs kaip išlaikyti veido odos grožį ir jaunystę? Kaip pasiekti norimą rezultatą nepakenkiant savo sveikatai?

Ne kiekviena moteris gali lengvai toleruoti injekcijas, o ypač kai tai susiję su veido oda. Sana Beauty siūlo sprendimą! Beadatinė mezoterapija yra tikras išsigelbėjimas kiekvienai norinčiai jauninančio, stangrinančio ir sveikatinančio poveikio savo odai be adatų ir odos vientisumo pažeidimo.

Beadatinė mezoterpija neinvazinė, neskausminga, efektyvi ir universali procedūra, kuri saugiai pasirūpins net pačia jautriausia veido oda.  Kvalifikuoti Sana Beauty kosmetologai užtikrins, kad Jūs atrodytumėte nuostabiai.

Jūsų vaizduotę aplenkiantys beadatinės mezoterapijo rezultatai

Galbūt Jus neramina išsiplėtę kapiliarai ant veido ir norėtumėte džiaugtis skaisčia veido oda? Beadatinė mezoterapija yra efektyvi procedūra, stiprinanti kraujagyslių sieneles, kurios metu pagerėja medžiagų apykaita ir kraujotaka odoje, tad sumažėja veido raudonis bei išsilygina odos atspalvis.

– Moteris be šypsenos – lyg gėlė be žiedo! Bet visos, net pačios maloniausios emocijos ilgainiui palieka savo pėdsakus veido odoje. Jei Jus vargina išryškėjusios mimikos raukšlės, beadatinė mezoterapija skuba Jums į pagalbą. Jau po pirmos procedūros pastebėsite poveikį – oda atrodys gaivi, tonizuota ir atjaunėjusi. O rezultatas išliks ilgą laiką.

– Jūsų veido odai reikalinga nuolatinė priežiūra ir ateina laikas, kuomet namų sąlygomis atliekamų procedūrų nebepakanka. Oda papilkėja, atrodo pavargusi ir dehidratuota. Beadatinė mezoterapija padeda sukaupti daugiau veikliųjų medžiagų odoje ir pagerinti epidermio būklę, skatinant mikrocirkuliaciją odos sluoksniuose. Šios procedūros pagalba Jūsų oda taps skaistesnė, sudrėkinta ir sveikai švytinti.

PUIKUS JŪSŲ ODOS GROŽIO IR JAUNYSTĖS REZULTATAS BE ADATŲ!

Pasirinkite Jums patogią formą kontaktui ir mėgaukitės visais individualizuotos odos priežiūros privalumais, skambindami mums konsultacijai tel. +370 686 83700 ar susisiekdami elektroniniu paštu info@sanabeauty.lt

So kommen wir in Kontakt