Mechaninis veido valymas

Mechaninis veido valymas

Mechanins veido valymas - procedūros nauda ir privalumai

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

Mechaninis veido valymas – tai higieninė veido odos procedūra, kurios metu mechaniškai pašalinami odoje esantys nešvarumai: giluminiai spuogai, komedonai, inkštirai. Išvalomos užkimštos poros, pagerinamas audinių kvėpavimas. Taip pat pagerėja maistinių medžiagų iš kremų ir kaukių patekimas į gilesnius odos sluoksnius. Estetiškai pakinta odos išvaizda, oda tampa tolygi, graži ir sveika.

Sana Beauty specialistai užtikrins, kad procedūra būtų kuo saugesnė Jūsų odai. Kosmetologai atsižvelgs į Jūsų odos būklės ypatumus, visas įmanomas kontraindikacijas ir dirbant su išimtinai steriliomis priemonėmis bus suteiktas kokybiškas ir efektyvus mechaninis veido valymas be rizikos Jūsų sveikatai!

Kruopščiai ją atlikus su minimaliomis traumomis ir padėjus išsirinkti individualią odos priežiūros programą, bus sprendžiamos šios odos problemos:

  • Hiperkeratozė;
  • Inkštirai;
  • Uždari ir atviri komedonai;
  • Spuogai;
  • Reibi oda;
  • Sumažėjęs odos tonusas;
  • Pavargusi, papilkėjusi oda;
  • Išsiplėtusios, užsikimšusios odos poros.

Sana Beauty kosmetologai rekomenduoja efektyvų sprendimą problematiškai odai kuomet mechaninis veido valymas kompleksiškai derinamas su ultragarsiniu veido valymu.

Po veido valymo procedūros Jūsų oda pasakys Jums „Ačiū!“

Niekam ne paslaptis, kad oda visada privalo būti švari, todėl valymas yra pagrindinė odos priežiūros procedūra. Bet kai kuriais atvejais dėl hormoninių sutrikimų, intensyvių saulės spindulių ir netinkamai parinktos kosmetikos, sutrinka normalus riebalinių liaukų darbas. Odos sekreto pasigamina per daug ir tai, savo ruožtu, sukelia odos porų užsikimšimą.

Taip pat mechaninis veido valymas gelbsti nuo atsiradusių komedonų, inkštirų ir spuogų. Šios procedūros užduotis išvalyti odą nuo visko, kas nereikalinga.

Nežiūrint į tai, kad daugumai mechaninis veido valymas asocijuojasi su egzekucija, kuri trunka ilgai ir yra skausminga, o atspindys veidrodyje primena paveikslą „bičių spiečiaus ataka“, mechaninis veido valymas yra patikimiausias ir laiko patikrintas būdas atsikratant problematinės odos trūkumų, tokių kaip inkštirai, uždari ir atviri komedonai.

Profesionalus mechaninis veido valymas – tai švari, patraukli ir sveika oda

– Jūs atidžiai prižiūrite savo odą, naudojate kokybišką kosmetiką, bet Jūsų oda neatrodo tobulai? Mechaninis veido valymas padės Jums turėti nepriekaištingai atrodančią odą.

– Greičiausiai sutiksite, jog spuogų problema daro didelę įtaką žmogaus savivertei, griauna planus ir trukdo gyventi savo malonumui. Paprastai tai yra paauglystės problema ir savarankiškai su tuo susitvarkyti dažniausiai neįmanoma. Todėl mechaninis veido valymas tampa nepakeičiama odos priežiūros dalimi.

– Odos būklė yra svarbus moters grožio komponentas. Spuogai, paraudimai, „juodi“ taškeliai ir inkštirai gali sugadinti net geriausią makiažą. Vienas iš sprendimų yra mechaninis veido valymas, o rezultatas – visiškai sveika oda! Sana Beauty specialistai rekomenduoja šią procedūrą atlikti savaitgalio išvakarėse, kai galite liki namuose ir jokiu būdu nedaryti prieš pat svarbius įvykius.

Mechaninis veido valymas ypač svarbus tiems, kuriems gamta suteikė vadinamąją probleminę odą – riebi oda, linkusi į uždegimus ir spuogų bei komedonų susidarymą.

KIEKVIENAS AMŽIUS TURI SAVO ODOS PROBLEMŲ IR MES GALIME JAS IŠSPRĘSTI!

Pasirinkite Jums patogią formą kontaktui ir mėgaukitės visais individualizuotos odos priežiūros privalumais, skambindami mums konsultacijai tel. +370 686 83700 ar susisiekdami elektroniniu paštu info@sanabeauty.lt

So kommen wir in Kontakt