KONTAKTAI

„Sana Beauty” misija – nuolat priimti naujus iššūkius ir plėsti galimybių ribas. Esame įsitikinę, kad tik taip galime pasiekti geriausių rezultatų savo klientams. Savo darbe „Sana Beauty” vadovaujamės penkiomis pagrindinėmis vertybėmis:

1. žinios ir inovacijos

Esame Vokietijos dermatologų sertifikuoti ir kompetetingi odos priežiūros specialistai. Deriname žinias ir naujoves ir niekada nestovime vietoje.

Mes nuolatos tobulėjame ir mylime darbą su žmonėmis bei siekiame ilgalaikių rezultatų, todėl nuo 2009 m. kasmet dalyvaujame mokymuose ir edukacijose ir glaudžiai bendradarbiaujame su kitais odos priežiūros specialistais, kad nuolat plėstume savo žinias. Kodėl? Nes esame įsipareigoję – jums ir jūsų odos poreikiams. Nuolat tobulėdami galime sukurti jums, klientui, pridėtinę vertę, kuri gerokai viršija jūsų investicijas.

Mūsų tikslas – suteikti jums geriausią įmanomą odos priežiūrą ir patirtį bei rezultatus. Tai darydami daug dėmesio skiriame jūsų individualiems poreikiams ir, naudodamiesi savo žiniomis bei novatoriškomis technologijomis, siekiam ilgalaikių rezultatų. Nuolat stengiamės tobulinti savo paslaugas ir produktus, kad suteiktume jums dar geresnę patirtį.

Nes mums svarbiausia – jūsų pasitenkinimas. Išlikite gražūs ir leiskite mums kartu pasirūpinti jūsų odos priežiūra ir grožiu! Nes sveika ir švytinti oda yra geriausias aksesuaras, kokį tik galite turėti.

2. MATOMI IR TVARŪS PASIEKIMAI, O NE PAŽADAI

Mūsų „Sana Beauty” tikslas – pasiekti matomų rezultatų, o ne dalyti tuščius pažadus. Žinome, kad negalime daryti stebuklų, bet darome viską, kas įmanoma ir ką leidžia mūsų kompetencija. Nesivadovaujame trumpalaikėmis tendencijomis ir netikime įprastos, klasikinės kosmetikos galia. Mes nesileidžiame į kompromisus, kai kalbama apie mūsų procedūrų kokybę. Daugiausia dėmesio skiriame rezultatams, kurie yra matomi ir pastebimi.

Nesvarbu, kokios būklės jūsų oda, galime padėti pagerinti odos tekstūrą, sutraukti didesnes poras, sumažinti ar panaikinti randus, sumažinti raukšles, regeneruoti senstančią odą, pašviesinti pigmentines dėmes ir patenkinti kitus odos poreikius.

Svarbu kokie yra jūsų odos poreikiai ir kokie jūsų norai, atvirai apie juos pasikalbėkime. Mes priimame iššūkį peržengti įmanomų galimybių ribas ir darome viską, ką galime, kad pasiektume jūsų tikslus. Sana Beauty matomi rezultatai yra svarbiausi ir mes didžiuojamės galėdami suteikti savo klientams kokybiškas odos priežiūros paslaugas.

3. kokybė ir efektyvumas

Šiandieniniame pasaulyje kokybė ir efektyvumas yra labai svarbūs. Klientai tikisi maksimalių rezultatų per trumpiausią įmanomą laiką, ir mes stengiamės šiuos lūkesčius patenkinti. Mes žinome, kad vienintelis dalykas, kurio negalime įsigyti yra laikas, todėl aistringai siekiame, kad mūsų klientai pasiektų maksimalių rezultatų negaišdami savo brangaus laiko. Didelį dėmesį skiriame efektyvumui, kad galėtume kuo greičiau padėti savo klientams.

Jau daugiau nei dešimtmetį remiamės patikrintomis odos priežiūros koncepcijomis, kad mūsų klientai pasiektų realius odos priežiūros tikslus.
Klientų pasitenkinimas mums labai svarbus, todėl didžiuojamės, kad daugelis jų jau daugelį metų mumis pasitiki ir yra mums lojalūs.
Ilgamečių klientų sugrįžimas patvirtina mūsų odos priežiūros koncepcijų veiksmingumą ir aukštą paslaugų kokybę.

Stengiamės, kad mūsų paslaugos būtų teikiamos kuo efektyviau, nenusileidžiant kokybei. Didžiuojamės savo gebėjimu pasiekti maksimalių rezultatų per trumpiausią įmanomą laiką, taip taupydami savo klientų brangų laiką.

4. prevencija ir tvarumas

Mums labai svarbi prevencija ir tvarumas!

Šiandien išrankūs Sana Beauty klientai, priimdami sprendimus dėl pirkimo, sąmoningai teikia reikšmę šiems aspektams. Tai ne trumpalaikė mada, o protinga investicija į ateitį.

Nuo 2009 metų specializuojamės kurdami itin veiksmingas, prevencines ir kartu tvarias odos priežiūros koncepcijas.
Žinome, kad mūsų klientai nori ne tik optimalių rezultatų, bet ir švelnių bei tvarių sprendimų savo odai.

Ypač daug dėmesio skiriame odos regeneracijai ir atjauninimui. Siūlome veiksmingus odos priežiūros sprendimus kiekvienam individualiam odos poreikiui patenkinti. Užtikriname, kad mūsų naudojami produktai ir technologijos būtų ne tik veiksmingi, bet ir gaminami aplinkai nekenksmingu ir tvariu būdu.

Su mumis mūsų klientai gali būti tikri, kad ne tik pasiekia optimalių rezultatų, bet ir padeda saugoti aplinką.
Didžiuojamės galėdami prisidėti prie tvaresnės ateities ir pasiūlyti savo klientams geriausią įmanomą būdą gražios odos turėjimui.

5. BENDRAS DARBAS, BENDRA SĖKMĖ

Mus su jumis vienija vienas tikslas – jūsų grožis! Visame, ką darome, Jūs esate mūsų varomoji jėga!
Dirbkime kartu, kad galėtume hums padėti turėti gražią odą! Nesvarbu, kokie šiandien yra jūsų odos poreikiai, pageidavimai ir problemos, mes padėsime jas išspręsti, nes kartu daug ką padaryti lengviau.

Mūsų profesionalūs patarimai, paslaugos ir individualios namų priežiūros rutinos parinkimas yra pritaikyti jūsų odos poreikiams. Pasitikėkite mumis, nes turime reikiamų žinių, įgūdžių ir priemonių, kad galėtume jums padėti. Turėdami ilgametę patirtį, žinome, ko reikia jūsų odai, kad ji ilgai išlaikytų savo grožį.
Kartu optimizuokime ir tvariai tobulinkime jūsų odos priežiūrą. Kartu galime daug pasiekti!

Apie jus

„Sana Beauty” klientai yra ne tik reiklūs, bet ir labai rūpinasi savo sveikata. Jie žino, kad grožis ir sveikata neatsiejami ir kad sveikas gyvenimo būdas bei kokybiška odos ir kūno priežiūra gali prisidėti prie švytinčios išvaizdos.
„Sana Beauty” tiki, kad oda yra gražiausias aksesuaras, kokį tik galima nešioti.

Mūsų klientai – įvairaus amžiaus moterys ir vyrai, kurie suvokia savo natūralų grožį ir labai vertina prižiūrėtą išvaizdą. Kiekvienas odos tipas yra skirtingas ir kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius, todėl siūlome platų odos priežiūros metodų ir produktų, pritaikytų individualiems klientų poreikiams, asortimentą.

Tačiau visus mūsų klientus vienija vienas bendras bruožas: jie ieško odos priežiūros metodų, kurie neapsiriboja klasikine kosmetologija, o yra aukštos kokybės grožio priežiūros paslaugos, atitinkančios jų individualius poreikius ir užtikrinančios ilgalaikius rezultatus.

Jie teikia didelę reikšmę kokybei ir veiksmingumui, todėl grožio partnerius renkasi itin sąmoningai. Jie nori būti tikri, kad juos gražina specialistai, kurie atsižvelgia į jų individualius poreikius ir pageidavimus ir taiko modernius kosmetologijos metodus.

Didžiuojamės, kad mūsų klientai vertina mūsų kompetenciją ir įsipareigojimą užtikrinti kokybę bei veiksmingumą.

Darome viską, ką galime, kad mūsų klientai jaustųsi patogiai ir būtų patikimose rankose.
Kviečiame jus apsilankyti pas mus ir suteikti mums galimybę padėti sustiprinti ir išlaikyti jūsų natūralų grožį.

Nepriklausomi ir besirūpinantys kokybe - Sana Beauty

„Sana Beauty” yra nepriklausoma grožio įmonė, kurios specializacija – klientų grožio puoselėjimas. Įmonė priklauso šeimai ir yra valdoma dviejų seserų, kurios nuo 2009 m. vadovauja verslui Vokietijoje, o nuo 2013 m. – Lietuvoje. Tai suteikia joms laisvę įgyvendinti savo viziją – gražią ir sveiką odą bei inovatyvias procedūrų koncepcijas.

„Sana Beauty” taiko griežtus kokybės standartus ir pati kuria grožio koncepcijas, kad užtikrintų, jog būtų siūlomi tik geriausi produktai ir procedūrų deriniai. Įmonė pasiryžusi išlikti nepriklausoma, nesivadovauti trumpalaikėmis tendencijomis ir nesiūlyti masinės gamybos produktų su nedaug veikliųjų medžiagų. Vietoj to „Sana Beauty” komanda siekia užtikrinti aukščiausią kokybę ir tobulumo standartus bei pasiekti geriausius įmanomus rezultatus savo klientams.

„Sana Beauty” klientai gali būti tikri, kad jiems bus suteiktos aukštos kokybės grožio procedūros, individualiai pritaikytos jų poreikiams ir maksimaliai greitai užtikrinančios maksimalius rezultatus. Svarbi „Sana Beauty” filosofijos dalis – ryžtas išlikti nepriklausomiems ir orientuotis į kokybę, o ne į trumpalaikes tendencijas.

Išlikite gražūs, o mes laukiame jūsų asmeniškai mūsų institute!