Veido valymas ultragarsu Kaune

Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas - procedūros nauda ir privalumai

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

Ultragarsinis veido valymas yra puiki priemonė nuo senėjimo. Padeda atkurti prarastą odos tonusą ir turgorą, pagerina kraujotaką, didina imunitetą, normalizuoja deguonies ir drėgmės mainų procesus. Procedūra yra neskausminga, nesukelia diskomforto ir po jos nelieka paraudimų, oda tampa matinė ir aksominė. Giliai išvalomos poros, pašalinamos negyvos odos ląstelės. Ultragarso bangos švelniai masažuoja, todėl pagerėja odos tekstūra bei spalva, oda tampa švytinti. Ultragarsinis veido valymas skatina kolageno gamybą bei puikiai paruošia odą prieš kokią nors kitą procedūrą.

Jei dažnai kyla klausimas, kur atlikti profesionalų ultragarsinį veido valymą, kad būtumėte patenkinti rezultatais ir norėtumėte tai pakartoti, geriausias sprendimas – didelę patirtį turintys ir Jums dirbantys Sana Beauty aukštos kvalifikacijos specialistai, padėsiantys išspręsti šias odos problemas:

  • Riebi oda;
  • Inkštirai;
  • Išsiplėtusios veido poros;
  • Paviršinės raukšlės;
  • Sumažėjęs odos elastingumas;
  • Strijos;
  • Odos šerpetojimas;

Nuolatinis veido odos valymas - Jūsų raktas į jaunystę ir grožį

Daugelis iš mūsų svajoja apie tobulą odą, kuriai visai nereikia jokios priežiūros. Deja, kaip rodo patirtis, tai neįvyksta.

Jei Jūs nesate kosmetologinių procedūrų mėgėjas, bet norite būti patrauklus ir išlaikyti jaunystę, ultragarsinis veido valymas padės greitai sugrąžinti sveiką ir gaivią odos išvaizdą.

Ultragarsinis veido valymas – tai saugus, efektyvus ir neinvazinis odos valymas, tinkantis visais metų laikais. Ir jei norite greitai pagerinti veido odos spalvą, neskausmingai išvalyti poras ir pašalinti negyvas odos ląsteles, o po to drąsiai vykti į renginį ar į pasimatymą – ši procedūra kaip tik Jums.

Trumpam pamirškite kasdieninę rutiną ir pasidovanokite saugumą ir komfortą, neprarandant savo odos grožio. Nes Sana Beauty specialistai žino, kaip odos priežiūrą padaryti malonia ir efektyvia.

Ultragarsinis veido valymas draugiškas Jums bet kuriame amžiuje ir visiems odos tipams

– Jei įžengėte į paauglystę ir prasidėjo pirmosios odos problemos, susijusios su suaktyvėjusia hormonų gamyba Jūsų organizme, tai ultragarsinis veido valymas bus geriausias pagalbininkas. Ši procedūra labai tinka jaunai ir jautriai odai, nes leidžia neskausmingai ir ilgam laikui atsikratyti tokių odos problemų, kaip išsiplėtusios poros ir inkštirai bei mažina spuogų formavimąsi ir normalizuoja riebalinių liaukų veiklą.

– Gal Jūs pavargote nuo kasdienės kovos su odos riebalinių liaukų aktyvumu, kurį gali lydėti išsiplėtusios ir užsikimšusios veido poros? Ultragarsinis veido valymas ir mechaninis veido valymas, eidami koja kojon, yra veiksmingas kompleksinis metodas sprendžiant šias odos problemas. Poros išsivalo, tampa mažiau pastebimos ir oda žymiai geriau kvėpuoja.

– Jei Jūs gyvenate dinamiškai ir ne visada pavyksta tinkamai maitintis, gerai pailsėti bei neišvengiate stresų, greičiausiai pastebėjote, kad veido oda atrodo pavargusi, ir sumažėjęs odos elastingumas. Kaip galima pagerinti jos būklę? Ultragarsinis veido valymas – puikus būdas palaikantis  net brandžios odos stangrumą ir elastingumą, o ultragarso bangų sukeltas odos mikromasažas ne tik pagerins kraujo ir limfos nutekėjimą, bet ir bent kelioms minutėms leidžia atsipalaiduoti bei sumažinti stresą.

ULTRAGARSINIO VEIDO VALYMO DĖKA ŠVYTINTI SVEIKA ODA PASIEKIAMA BE SKAUSMO IR RIZIKOS !

Pasirinkite Jums patogią formą kontaktui ir mėgaukitės visais individualizuotos odos priežiūros privalumais, skambindami mums konsultacijai tel. +370 686 83700 ar susisiekdami elektroniniu paštu info@sanabeauty.lt

So kommen wir in Kontakt