Vandens dermabrazija

Vandens dermabrazija – procedūros nauda ir privalumai

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

Vandens dermabrazija – inovatyvus, neinvazinis veido odos valymas yra visiškai neskausminga, neturi amžiaus ar sezoninių apribojimų ir jos pagalba gali būti sprendžiamos net kelios estetinės problemos.

Vandens dermabrazija praktiškai neturi kontraindikacijų ir yra tinkama moterims ir vyrams, turintiems bet kokio tipo odą (net labai sausą ar jautrią). Ši procedūra dažniausiai taikoma veido, kaklo ir dekoltė srityje, bet priimtina taikyti bet kurioje kūno vietoje.

Procedūros metu, kartu veikiant vandens srovei ir vakuumui, nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos odos ląstelės, išvalomos odos poros. Jau po pirmos procedūros džiaugsitės iškart matomu rezultatu, oda taps glotni ir lygi.

Pasaulyje vyksta greiti progresai ir Sana Beauty specialistai rekomenduoja išbandyti naujausią ir kol kas geriausią odos valymo būdą, kurio pagalba bus sprendžiamos šios odos problemos:

  • Spuogai;
  • Inkštirai;
  • Sutrikusi odos pigmentacija;
  • Riebi oda;
  • Dehidratacija;
  • Sumažėjęs odos elastingumas;
  • Mimikos raukšlės;
  • Išsiplėtusios odos poros;
  • Hiperkeratozė.

Nors kartais išbandyti naujus dalykus gali atrodyti bauginančiai, Sana Beauty profesionalių kosmetologų rankose vandens dermabrazija Jus nudžiugins nepriekaištingai išvalyta oda.

Novatoriška technologija, kuri rūpinasi Jūsų oda!

Dar nuo antikos laikų buvo žinomas tam tikras epidermio sluoksnio pašalinimo būdas, vadinamas dermabrazija. Jau seniai pastebėta, kad tokio pobūdžio poveikis odai, be pašalintų odos trūkumų, taip pat skatina ir aktyvų jos atsinaujinimą. Šis metodas gana plačiai naudojamas atjaunėjimui ir iki šių dienų.

Vandens dermabrazija tai viena iš naujausių kosmetologijos laimėjimų. Tai itin švelni procedūra Jūsų odai, todėl jos metu nejausite diskomforto ir mėgausitės atpalaiduojančiu poveikiu.

Vandens dermabrazija tinka visų tipų odai ir Jums neteks nerimauti dėl odos paraudimų ar sudirgimo. Ši procedūra padės odai geriau įsisavinti odos priežiūros priemones, todėl puikiai tinka kaip parengiamasis etapas kitoms procedūroms.

Sana Beauty kosmetologų atliekama vandens dermabrazija – paprasta, greita ir efektyvu!

Vandens dermabrazija – procedūra tinkanti visiems

Vandens dermabrazija – procedūra tinkanti visiems

– Savaime suprantama, kad oda yra pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi matydami mus. Todėl verta reguliariai prižiūrėti odą ir betarpiškai džiaugtis rezultatais. Riebi, papilkėjusi ir tuo pačiu dehidratuota oda yra dažna estetinė problema. Vandens dermabrazija saugiai nuvalys odos nešvarumus, sureguliuos sebumo gamybą, pašalins negyvas odos ląsteles ir išvalys poras.

Vandens dermabrazija dovanoja dar vieną dovaną! Tai pagerėjusi kraujotaka ir limfos nutekėjimas. Pagerėja odos tonusas ir mikrocirkuliacija, oda tampa skaisti ir sumažėja odos raudonis. Jau po pirmos procedūros rezultatai neprivers Jūsų laukti.

– Dinamiškas gyvenimo būdas, kasdieninės streso akimirkos neišvengiamai palieka pėdsakus veido odoje. Anksčiau laiko pasisveikina raukšlės… Vandens dermabrazija efektyviai atkuria odos hidrobalansą ir suteikia odai elastingumo, suaktyvina kalogeno ir elastino gamybą. Oda tampa lygesnė, tolygesnės tekstūros ir sumažėja paviršinės smulkios raukšlės. Nuo veido pasitraukia nuovargio požymiai.

MES MYLIME REZULTATUS, KURIUOS VANDENS DERMABRAZIJA GALI DUOTI MŪSŲ KLIENTAMS