Apie Sana Beauty

Pasitikėti tuo, kas racionalu ir patikrinta, kad eitumėte į priekį. Tai Jūsų kelias. Kol kiti pasitiki burtais ir magija, Jūs žengiate pirmyn. Su ugnine valia ir šaltu protu. Nes Jūsų gyvenimo pergalėms reikia formulių. O Jūsų grožiui – gamtos dėsnių ir jiems pavaldžių naujausių technologijų.

„Sana Beauty“ – Estetinės Kosmetologijos Institutas, teikiantis ekskliuzyvines, mokslinės medicinos padiktuotas naujosios kosmetologijos paslaugas Vokietijoje ir Lietuvoje. Praeities iliuzijas čia keičia ultragarso, radijo dažnių, fotodinamikos technologijos ir aukščiausius kokybės ir efektyvumo standartus atitinkantys „Belico“ produktai. Grožio mitus griauna moksline medicina grįsti veiklos principai ir pripažinta Vokietijos medikų-konsultantų komanda, vadovaujama prevencinės ir praktinės medicinos emerito Dr. Jürgen Sprachmann. Daugelio metų patirtis ir Instituto paslaugų pripažinimas tarp mokslinių ir medicininių profesijų atstovų, – kad Jūs neabejotumėte pasitikėjimo vertais sveikos odos atkūrimo ir puoselėjimo metodais „Sana Beauty“ Institutuose.

Pagrindinis Institutų įkūrėjų seserų medicininės kosmetologijos ekspertės Giedrės Rasche ir profesionalios kosmetologės bei chemijos inžinerijos specialistės Eglės Bliumkienės tikslas – suteikti progresyvias ir patikimas odos priežiūros paslaugas tiems, kurie savo kasdienybėje vadovaujasi racionalumu ir mokslo patikrintomis tiesiomis. Naujosios kosmetologijos era – ryžtingiems naujų gyvenimo erų kūrėjams. Kad grožis būtų grįstas Jūsų pasitikėjimu moksline pažanga ir ekspertine kosmetologija.

Sana Beauty – Estetinės Kosmetologijos Institutas – Kuo pasitikite Jūs?