Radijo dažnių liftingas

Radijo dažnių liftingas

Radijo dažnių liftingas - procedūros nauda ir privalumai

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

Radijo dažnių liftingas – nechirurginis veido ir figūros modeliavimas, kuris atstato odos elastingumą ir užkerta kelią odos suglebimui.

Radijo dažnių liftingas yra vienintelė procedūra, veikianti ne pasekmes, bet odos senėjimo priežastį, atkurianti jaunystę ir grožį stimuliuojant odos baltymo kalogeno gamybą.

Galėsite džiaugtis teigiamu rezultatu iškart po procedūros. Veido ovalas taps dailesnis ir patrauklesnis, išnyks dvigubas pagurklis, sumažės mimikos raukšlės, išnyks patinimai apie akis.

Profesionalūs Sana Beauty kosmetologai rekomenduoja Jums metodą, kuris tapo tikru šiuolaikinės kosmetologijos proveržiu ir kurio pagalba saugiai, neskausmingai be diskomforto sprendžiamos odos problemos:

  • Veido kontūro deformacija, dvigubas pagurklis;
  • Mimikos raukšlės;
  • Statinės raukšlės veido, kaklo ir dekoltė srityje;
  • Sumažėjęs veido tonusas;
  • Sumažėjęs odos elastingumas;
  • Suglebusi veido oda;

Radijo dažnių liftingas suteikia naujas galimybes atjauninti ir pakelti odą bet kurioje veido ar kūno vietoje. Apsilankę malonioje Sana Beuaty instituto aplinkoje tai galite padaryti saugiai.

Dėka šios procedūros tik Jūs žinosite savo amžių!

Deja, mes neturime stebuklingos nemirtingumo priemonės, kad užkirstume kelią senėjimui. Tačiau galime pasirinkti esančius metodus, padedančius ilgiau atrodyti jauniems.

Radijo dažnių liftingas – tai šiuolaikinis plastinės chirurgijos pakaitalas, skirtas kovoti su odos senėjimu. Šios procedūros metu jausitės ne tik jaunėjanti kas akimirką, bet visiškai atsipalaiduosite ir mėgausitės šiltais radijo dažnių impulsais.

Radijo dažnių liftingas padės pasiekti nuostabius veido ir kūno odos atjauninimo ir stangrinimo rezultatus per trumpą laiką.

Sana Beauty specialistų atliekamas radijo dažnių liftingas leidžia pasiekti odos virsmą. Jūs galite pakeisti senėjimo procesą ir pasinaudoti šia proga!

Padovanok jaunystę savo odai

– Bet kuri moteris, žvelgianti į save veidrodyje, yra pati didžiausia kritikė ir gali įvertinti savo veido odos būklę. Jei pastebite nusileidusius akių ir lūpų kampučius, o Jūsų emocingumą išduoda juoko raukšlės, tuomet radijo dažnių liftingas veiksmingai ir neskausmingai išlygins raukšles, pastebimai pagerins odos tonusą ir atspalvį. Jūs džiaugsitės aksomine ir elastinga veido oda.

– O gal veidrodis  „nepatenkintas“ kaklo ir dekoltė srities odos išvaizda? Radijo dažnių liftingas ir čia Jums skuba į pagalbą, nes ši procedūra gali būti taikoma visose odos vietose, kad greitai pašalintų esančius trūkumus. Jau po kelių procedūrų galėsite džiaugtis dailia, elastinga kaklo ir dekoltė srities oda.

– Dažnai moterys pradeda begalinę kovą su celiulitu ir pasiduoda. Ar Jūs viena iš jų? Nepasiduokite! Radijo dažnių liftingas padės suaktyvinti vidinius kūno procesus ir per trumpą laiką pasiekti stulbinamų rezultatų. Tai novatoriška kovos su celiulitu procedūra, kurios pagalba pagerėja odos aprūpinimas krauju, pašalinamas patinimas, sumažinama raumenų įtampa, pagerėja vietinis limfos nutekėjimas. Po procedūros aktyviai šalinamos susikaupusios riebalų ląstelės, skysčių perteklius ir toksinai, todėl atsiranda lipolitinis, modeliavimo ir drenavimo poveikis.

–  Jei norisi atsikratyti suglebusios odos po gimdymo ar svorio netekimo, sumažinti kūno apimtis ir tonizuoti odą  – radijo dažnių liftingas yra optimalus sprendimas kūno formavimui.

STANGRI, LYGI ODA IR AIŠKŪS VEIDO BRUOŽAI – ŠIUOLAIKIŠKAI DAMAI, KURI RŪPINASI SAVIMI!

Pasirinkite Jums patogią formą kontaktui ir mėgaukitės visais individualizuotos odos priežiūros privalumais, skambindami mums konsultacijai tel. +370 686 83700 ar susisiekdami elektroniniu paštu info@sanabeauty.lt

So kommen wir in Kontakt