Veido odos analizė

veido odos analize

A capsite ad calcem – nuo pradžios iki galo

Nuo pradžios iki galo – nes sėkmingi odos priežiūros rezultatai galimi tik pradėjus nuo medicininio unikalios Jūsų odos būklės įvertinimo. Veido odos analizė – tai nuoseklus giluminis Jūsų odos tipo, būklės, giluminių sluoksnių tyrimas, kuris yra „Sana Beauty“ metodo išsaugoti sveiką ir natūralią Jūsų odą pamatas. Pažangi kompiuterinės analizės technologija identifikuoja tikslų Jūsų odos riebumą, drėgmės lygį, pigmentaciją, porų dydį.

Medicininės kosmetologijos mokslu grįstos analizės rezultatai leidžia siūlyti unikalius Jūsų poreikius atitinkančius odos puoselėjimo ir atstatymo metodus bei priemones. Orientuojantis į ilgalaikį sveikos odos išsaugojimą ir patikimą ateities problemų prevenciją.

Profesionali veido odos analizė – tai veido odos tyrimas, kuris yra Jūsų sveikos odos grožio pamatas, grįstas pasitikėjimu moksline pažanga ir ekspertine kosmetologija. Be chirurginių intervencijų. Diskomforto ir varginančių procedūrų. Sveikam ir pasitikėjimo vertam Jūsų odos grožiui.

Metodas Jums, jei: siekiate ilgalaikio sveikos ir gražios odos rezultato bei sprendimų, suderintų su unikalia Jūsų odos būkle ir poreikiais.

PASITEIRAUTI DĖL PROCEDŪROS ARBA UŽSIREGISTRUOTI GALITE TEL. +370 686 83700

Procedūros kaina:

Kompiuterinė odos analizė
30 Eur
Susisiekite

+370 686 83700

info@sanabeauty.lt

Laisvės al. 45, Kaunas


Kosmetologė Eglė