Odos pilingas ir jo tikslas

Graži, lygi, jaunatviška oda – kiekvienos moters svajonė. Kasdien investuojama, kad ši svajonė būtų įgyvendinta – oda prausiama, valoma, tepama, maitinama, drėkinama, saugoma nuo saulės spindulių… Visa tai yra reikalinga ir net būtina, kad oda būtų sveika, tačiau kad visos šios procedūros teigiamai ir visu pajėgumu veiktų odą, labai svarbu, kad ji galėtų tinkamai visas jai teikiamas medžiagas pasisavinti. O paprastai čia ir slypi didžioji problema – nepašalintas negyvosios odos sluoksnis, jau žuvusios ir atsinaujinti turinčios ląstelės nėra pašalinamos, jos tampa kliūtimi, trukdančia odai ne tik kvėpuoti, tačiau ir gauti reikalingas maisto ir drėkinančias medžiagas. Tuomet ir prasideda odos problemos. Ką daryti, kad to būtų išvengta? Tiesiausias kelias šviežios ir kvėpuojančios odos link yra pilingas. Šios procedūros metu pašalinamas nereikalingas odos sluoksnis ir pastaroji vėl gali kvėpuoti bei maitintis, tinkamai pasisavinti reikalingas medžiagas. Pilingas padeda išvengti arba sumažinti jau esančias problemas.

Kaip atliekama pilingo procedūra?

Pilingo procedūra atliekama naudojant specialias odos būklę gerinančias medžiagas. Medžiagų kiekis ir sudėtis bei procedūros intensyvumas priklauso nuo kliento odos būklės. Ji atidžiai ištiriama prieš pilingo procedūras ir paskiriamas tinkamiausias metodas (gali būti veikiamas odos paviršius arba vidiniai jos sluoksniai). Iš viso pilingas gali būti trijų skirtingų rūšių, kurios priklauso nuo veikiamo odos sluoksnio.

Kam skirtas pilingas ir koks šios procedūros rezultatas

Pilingo procedūros atlikimas nėra ribojamas amžiaus, jis puikiai tinka tiek vyresnio mokyklinio amžiaus pacientų odą prižiūrėti, tiek jau ir brandesnę. Pilingas padeda efektyviai kovoti su paauglystės spuogais, mažina raukšleles, stangrina ir stabdo senėjimą. Ši procedūra yra neatsiejama odos priežiūros dalis, jei norima, kad ji visą laiką išliktų jaunatviška ir sveika, nes tik pašalinus suragėjusį odos sluoksnį ją galima tinkamai pasirūpinti. Ypatingo dėmesio odai reikia ir vos atlikus pilingo procedūrą, nes po jos odą reikia saugoti nuo saulės, drėkinti ir maitinti kokybiškomis priemonėmis.

Susisiekite

+370 686 83700

info@sanabeauty.lt

Laisvės al. 45, Kaunas


Kosmetologė Eglė