LED – fotodinaminė šviesos terapija

LED – fotodinaminė šviesos terapija

LED fotodinaminė šviesos terapija – nauda ir privalumai

UŽSIREGISTRUOTI DABAR

Procedūra pasižymi neginčijamu ir svariu pranašumu, nes yra neinvazinė. Ji atliekama nepažeidžiant odos vientisumo, turi minimalią šiluminę žalą audiniams ir tuo pačiu pasiekia maksimalų biostimuliuojantį poveikį.

LED fotodinaminė šviesos terapija savo tam tikrų bangų šviesa padeda žaizdų ir žaizdelių gijimui bei suaktyvina kalogeno gamybą. Veikiant tam tikros spalvos spinduliais pagerėja veido odos spalva, sumažėja smulkios raukšlės, pagerėja odos tonusas.

LED fotodinaminė šviesos terapija priima iššūkį, kad būtų sprendžiamos šios odos problemos:

 • Akne;
 • Spuogai, komedonai;
 • Mimikos raukšlės;
 • Sumažėjęs odos elastingumas;
 • Odos dehidratacija;
 • Streso paveikta oda;
 • Randai;
 • Hiperpigmentacija;
 • Strijos ir celiulitas;
 • Skysčių susilaikymas ir patinimai;
 • Išsiplėtusios odos poros;
 • Slenkantys plaukai;
 • Susilpnėjęs imunitetas.

Sana Beauty specialistai konsultacijos metu papasakos apie LED šviesos bangų poveikio odai ypatybes ir parinks geriausiai Jums tinkantį variantą.

Viena įdomiausių naujovių leidžianti beveik visiškai atkurti pažeistas ląsteles

LED fotodinaminė šviesos terapija Jūsų odą džiugins ne tik teigiamu efektu, bet ir sumažins nervinę įtampą. Dėl jaučiamo komforto pojūčio seanso metu tai tarsi nepakartojama „SPA odai“.

– Raudonos šviesos LED fotodinaminė šviesos terapija pagerina kraujotaką, suaktyvėja odos prisotinimas deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Todėl sulauksite džiuginančio efekto. Pagerės odos elastingumas, sumažės raukšlės, randai taps mažiau pastebimi, sumažės plaukų slinkimas. Tai puiki su amžiumi susijusių odos pokyčių prevencija.

– Mėlynos šviesos LED fotodinaminė šviesos terapija puikus būdas, jei Jus vargina spuogai, komedonai, nes veikia antibakteriškai, mažina uždegimą ir padeda išvengti besikartojančių odos bėrimų. Tai puiki alternatyva bėrimų ir infekcijos prevencijai paaugliams! Mėlyna šviesa veikia atpalaiduojamai ir raminančiai.

– Žalios šviesos LED fotodinaminė šviesos terapija bus puikus ginklas prieš padidėjusią odos pigmentaciją, taip pat gali pašviesinti strazdanas ir dėmes, atsirandančias dėl ilgalaikio saulės poveikio. Ši procedūra sumažins odos paraudimus ir odos atspalvis taps lygesnis.

– Geltonos šviesos LED fotodinaminė šviesos terapija puikiai tiks tiems, kuriuos kamuoja  išsiplėtusios odos poros, esant riebiai ir jautriai odai ar pastebint limfos užsistovėjimus. Ši šviesa efektyviai pagerina veido odos spalvą, mažindama patinimus ir tamsius ratilus po akimis. Veikia priešuždegimiškai ir turi dezinfekuojantį poveikį.

– Violetinės šviesos LED fotodinaminė šviesos terapija veikia atpalaiduojamai, mažina nervinę įtampą. Padeda pašalinti toksinus, pagerina audinių tonusą ir elastingumą.

– Oranžinės šviesos LED fotodinaminė šviesos terapija padeda sumažinti odos paraudimus, veikdama ją raminamai. Suaktyvinamas limfos nutekėjimas taip pagerinant greitesnį toksinų pasišalinimą iš odos.

– Baltos šviesos LED fotodinaminė šviesos terapija pagerina kosmetinių procedūrų efektyvumą, puikiai atpalaiduoja ir ramina kūną. Balta šviesa puiki antistresinė priemonė!

LED fotodinaminė šviesos terapija efektyviai taikoma kompleksiškai su kitomis kosmetologinėmis procedūromis, tokiomis kaip beadatinė mezoteraipa ir rūgštinis pilingas.

LED FOTODINAMINĖ ŠVIESOS TERAPIJA – MOKSLINĖ PAŽANGA NEBLĖSTANČIAI JŪSŲ ODOS JAUNYSTEI!

Pasirinkite Jums patogią formą kontaktui ir mėgaukitės visais individualizuotos odos priežiūros privalumais, skambindami mums konsultacijai tel. +370 686 83700 ar susisiekdami elektroniniu paštu info@sanabeauty.lt

So kommen wir in Kontakt