Kosmetika

Skin Control II

43.00

Raminanti, drėkinanti, priešuždegiminė emulsija problematiškai odai su drėkinančiu jonų kompleksu, koefermentu Q10, Sidabro citratu, pantenoliu, hialuronu, serbentų ekstraktu ir bisabololiu
Tūris: 50ml

Kategorija:

Aprašymas

Lengva, drėkinanti emulsija su drėkinančiais jonais ir koefermentu Q10 ir apsaugo nuo dirginimo ir uždegimo. Sidabro citratas sustiprina priešuždegiminį poveikį odai. Sudėtyje esantis juodųjų serbentų ekstraktas ir bisabololas ramina odą, apsaugo ją nuo paraudimų ir matomų venų pažeidimų. Dėl sudėtyje esančių drėkiklių – Hialurono rūgšties, pantenolio ir urėjos (šlapalo), oda giliai sidrėkinama.

Naudojimas:
Priklausomai nuo odos būklės patariama naudoti priemonę ryte ir vakare su liposomomis arba be jų. Siekiant maksimaliai pagerinti odos būklę, patariama reguliariai naudoti Belico pilingą ir, priklausomai nuo odos būklės, koncentratą V, VII ar VIII. Natūralios Belico pudros padeda saugiai maskuoti norimas vietas ir , jei reikia, suteikti odai matiškumo.

Veikliosios medžiagos:
Sorbitolis, pantenolis, Q10 liposomos, bisabololas, vitaminas E, juodųjų serbentų ekstraktas, karbamidas (Urėja), hialurono rūgštis, sidabro citratas, Žalios kavos ekstraktas, kalio laktato, pieno rūgšties druska.