Kosmetika

Effect Cream

98.00

Prieššrauklinis momentinio ir ilgalaikio veikimo kremas su neuropeptidais, aukštos kokybės kakavos sviestu, liposomose esančiais izoflavonais, vitaminu E, pantenoliu ir kt.
Tūris: 50ml

Kategorija:

Aprašymas

Odos priežiūros produktai dažniausiai turi momentinį arba ilgalaikį poveikį odai. Dėl unikalios ir novatoriškos veikliųjų medžiagų kombinacijos Belico EFFECT kremas apjungia abi šias funkcijas. Kremo sudėtyje esantys neuropeptidai turi tiesioginį poveikį raukšlėms: jos maksimaliai išlyginamos per 2 valandas nuo kremo patepimo. Oda akimirksniu atrodo pailsėjusi ir išlyginta. Unikaliai išgauti sojos izoflavonai įkapsuliuoti į ultra mažas liposomas sukelia ilgalaikį naudingą odai poveikį. Atlikti tyrimai rodo, kad bioaktyvūs izoflavonai didina odos storį, tonizuoja odą ir padeda atstatyti odos kontūrus. Sudėtyje yra daug vertingųjų veikliųjų medžiagų. Viena iš jų – aukštos kokybės kakavos sviestas, kuris minkština odą, daro ją švelnią ir glotnią. Inovatyvi veiklioji medžiaga Cocoheal skatina naujų ląstelių augimą, regeneraciją, žaizdų gijimą ir yra stipri prevencija prieš raukšles.
Migdolų aliejus maitina, švelnina, lygina, minkština, saugo odą, suteikia jai glotnumo ir pasižymi regeneracinėmis savybėmis. Skvalenas yra dar vienas augalinis komponentas, išgautas iš alyvuogių. Jis didina odos elastingumą, sudrėkina vidinius odos sluoksnius, padeda išlaikyti drėgmę, turi stiprų antioksidacinį poveikį odai, mažina raukšles.

Naudojimas:
Tepti priemonę ant švarios odos lengvai įmasažuojant. Galima naudoti paakių ir lūpų zonoms. Patariama kartu naudoti Belico liposomas ir kitas odos puoselėjimo priemones.

Veikliosios medžiagos :
Migdolų aliejus, glicerinas, skvalenas, pantenolis, vitaminas E, kakavos sviestas, alantoinas, į liposomas įkapsuliuoti izoflavonai, neuropeptidai.