Kas yra veido valymas ultragarsu ir kokia jo nauda?

Veido valymas ultragarsu – tai procedūra, kuomet odos būklė gerinama naudojant ultragarso bangas skleidžiantį prietaisą. Ultragarso bangomis atlikta procedūra padeda stabdyti senėjimą, aktyvinti audinių atsinaujinimą, juos stangrinti ir suteikti odai elastingumo. Veido valymas ultragarsu yra saugi ir ganėtinai nesudėtinga procedūra, tačiau ji labai veiksmingai gerina odos būklę ir ji tampa pastebimai jaunesnė bei lygesnė, nes procedūros metu nešvarumai, negyvos odos likučiai bei riebalų sankaupos šalinamos nidoet iš giliųjų odos sluoksnių.

Koks veido valymo ultragarsu principas

Veido valymo ultragarsu principas – atlikti giluminių odos audinių masažą, tokiu būdu aktyvinant medžiagų apykaitą. Aktyvesnė ir kokybiškesnė medžiagų apykaita garantuoja gausesnį kolageno ir elastino kiekį, dėl kurių oda atrodo jaunesnė (raukšlės gerokai sumažėja, tampa nežymios arba visai išnyksta) bei sveikesnė (koreguojama jos spalva, ji įgauna švytėjimo ir atrodo kur kas stangresnė). Be to, efektyviau vyksta ir odos atsinaujinimo procesai, ji geriau pasisavina naudingas medžiagas, ypač taip reikalingą drėgmę, todėl tampa elastingesnė.

Kaip vyksta veido valymas ultragarsu

Šios procedūros metu pirmiausia yra šalinamas negyvos odos sluoksnis, trukdantis prasiskverbti reikalingoms medžiagoms ir odai kvėpuoti. Pašalinus negyvus audinius aktyvinamas odos gyvybingumas, ląstelių atsinaujinimas, atliekama odos maitinimo ir drėkinimo procedūra, giluminis masažas ultragarso bangomis. Procedūros rezultatas – oda tampa atsparesnė, sumažėja jos jautrumas, jis atrodo stangri ir lygi.

Kam gali būti atliekamas veido valymas ultragarsu

Veido valymas ultragarsu gali būti atliekamas įvairaus amžiaus žmonėms ir padėti išspręsti daugelį odos problemų. Jis tinka ir labai jautriai, ir riebesnei odai, padeda kovoti su išsiplėtusiomis poromis. Procedūra ultragarsu odą valo ir jaunina, todėl ji gali būti atliekama ne tik veido odai, tačiau taip pat ir kaklo, nugaros ar krūtinės srityse. Kone didžiausi šios procedūros privalumai – jokių nemalonių pojūčių ir galimybė derinti su kitomis odos valymo, priežiūros ar jauninimo procedūromis bei priemonėmis, tačiau apie tai visada geriausia pasitarti su procedūras atliekančiu specialistu.

Susisiekite

+370 686 83700

info@sanabeauty.lt

Laisvės al. 45, Kaunas


Kosmetologė Eglė