Kas yra deimantinė dermabrazija ir koks jos poveikis

Deimantinė dermabrazija – tai specialiu aparatu atliekama procedūra, kuri teigiamai veikia odos audinius, suteikia jai deimantinio švytėjimo. Ši procedūra yra visiškai nesudėtinga ir neskausminga, tačiau nepaprastai efektyvi (deimantinė dermabrazija gali padėti pašalinti net įsisenėjusias odos problemas ar pagerinti net labai sudėtingą jos būklę, o svarbiausia – procedūros poveikis išlieka ilgą laiką). Po deimantinės dermabrazijos procedūros oda akimirksniu tampa stangresnė ir skaistesnė, jai sugrąžinamas švytėjimas ir elastingumas, ji atrodo sveika ir lygi.

Koks šios procedūros principas

Pirmiausia – konsultacija su specialistu. Tik išklausius kliento pageidavimus ir nustačius tikslią odos būklę, gali būti parinktas procedūros intensyvumas, užtikrinantis kokybišką rezultatą.
Pagrindinis deimantinės dermabrazijos tikslas – pašalinti negyvas odos ląstelės, suragėjusį jos sluoksnį. Dėl šios priežasties ji tampa lygesnė, greičiau atsinaujina bei efektyviau pasisavina reikalingas medžiagas. Aktyvinama medžiagų apykaita, kuri garantuoja stipresnę ir elastingesnę odą, todėl pastebimai sumažėja raukšlės, buvę randeliai, taip pat pigmentinės dėmės ar net strijos.
Deimantinės dermabrazijos procedūras atliekamos ne po vieną, tačiau kursais. Paprastai jų kiekis svyruoja nuo 4 iki 8 kartų, kurių trukmė iki valandos (priklauso nuo konkrečiai atliekamos procedūros ir kūno srities). Deimantinės dermabrazijos procedūros turi būti atliekamos darant savaitės ar dviejų pertrauką, o tikslus procedūrų ir jų trukmės skaičius paskiriamas individualiai, konsultacijos su specialistu metu.

Kam gali būti atliekama deimantinė dermabrazija

Deimantinė dermabrazija gali būti skiriama ir atliekama visiems, kurie turi vienokių ar kitokių odos problemų. Ji puikiai tinka šalinti tiek paaugliškų odos problemų padarinius, tiek brandesnio amžiaus odos raukšleles, tiek strijas, atsiradusias po nėštumo ir daugelį kitų nepageidaujamų požymių. Ši procedūra gali būti skirta veido, kaklo, krūtinės, rankų ir kitų kūno vietų odą jauninti, taip pat šalinti pigmentines dėmes, mažinti riebios odos problemas, stabdyti senėjimo požymiu ir panašius defektus. Atlikus deimantinės dermabrazijos procedūrą rezultatai matomi iškart, ypač efektyviai sumažėja raukšlelės aplink akis bei lūpas.

Susisiekite

+370 686 83700

info@sanabeauty.lt

Laisvės al. 45, Kaunas


Kosmetologė Eglė