Atvirų durų dienos GEGUŽĖS 29 ir 30 dienomis!

http://sanab.artweb.lt/wp-content/uploads/2015/05/atviru-duru-dienos-geguze.jpg

Sana Beauty estetinės kosmetologijos institutas kviečia į atvirų durų dienas gegužės 29 ir 30 dienomis.

Nuolat rūpinatės savo išvaizda negailėdamos tam nei laiko, nei lėšų, bet kartais pastangų rezultatas nuvilia? Ką gi darote neteisingai? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakys Sana Beauty grožio meistrai, kurie kviečia dailiosios lyties atstoves (ir ne tik) į atvirų durų dienas Sana Beauty estetinės kosmetologijos institute.

Kaip Jūsų oda atrodys rytoj – nuspręskite šiandien!

Svarbiausi žingsniai veido odos priežiūroje – tai teisingai pasirinkta kosmetika namuose ir tinkamai parinkti procedūrų veiksmai kosmetologo kabinete, todėl Sana Beauty grožio meistrai kviečia susipažinti su vieninteliu Lietuvoje esančiu „Skinalyser Med7“ kompiuteriniu odos analizavimo aparatu, kuris vos per kelias minutes nustato odos būklę. Tai geriausias partneris, atliekant mokslinį konsultavimą odos klausimais. Visiškai neskausmingos procedūros metu, naujos kartos aparatas, analizuodamas odos paviršių bei gilesnius jos sluoksnius nustato ne tik odos tipą bei būklę, bet ir ištiria odos drėgmę, riebumą, pigmentaciją ir porų dydį. Tik žinant tikslią odos būklę, galima taikyti tinkamas rekomendacijas jos priežiūrai.

Siekdami išsaugoti Jūsų natūralų grožį, po šios kompiuterinės analizės grožio specialistai parinks tik jūsų odai tinkamiausius produktus ir veiksmingiausias procedūras bei patars kaip ja rūpintis toliau.

Atvirų durų dienomis odos analizė kainuos tik 20 €, vietoj 45 €!

Atvirų durų dienų svečių lauks malonios staigmenos ir įspūdingos nuolaidos

Sana Beauty į atvirų durų dienas kviečia ir moteris, ir vyrus, kurie nori būti gražūs ir turėti sveiką bei išpuoselėtą odą. Šiomis dienomis klientės ir klientai galės sužinoti ne tik visas kosmetikos naujienas bei gauti išsamius ir profesionalius atsakymus į jiems iškilusius klausimus, bet ir įsigyti naujos kartos dermatologinės kosmetikos „BELICO DERMA CONCEPT“® su šventine 15 proc. nuolaida. Šiuo metu Sana Beauty yra vieninteliai ambasadoriai Lietuvoje, dirbantys su šia produkcija, todėl tai puiki proga išbandyti  „BELICO DERMA CONCEPT“®  įmonės produktus, kurie pelnė tūkstančius simpatijų už nepriekaištingą kokybę ir puikius rezultatus.

Ir tai tikrai ne pabaiga, nes Sana Beauty jau yra paruošę ypatingų dovanų ir staigmenų, kurias galima laimėti užsiregistravusieji odos analizei su „Skinalyser Med7“ kompiuteriniu aparatu. Laimėtojai bus paskelbti birželio 1 d., o visiems apsilankiusiems atvirų durų dienose bus padovanoti  5€ kuponai pasirinktai pirmai veido ar kūno procedūrai.

Iki susitikimo Sana Beauty estetinės kosmetologijos instituto, skirto Jai ir Jam, atvirų durų dienose, kurios vyks:

Gegužės 29 d. nuo 10 iki 19. Val.

Gegužės 30 d. nuo 10 iki 16.Val.

ODOS ANALIZEI BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA 

TEL.: 8686 83700

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite pirmieji aktualius pasiūlymus ir naujiienas odos priežiūrai.

Pasidalinkite šia naujiena su savo draugais

© 2019 SanaBeauty. Powered by ArtWeb.lt

So kommen wir in Kontakt