Atsiliepimai apie Sana Beauty

Aukščiausio lygio profesionalumas, jauki atmosfera ir aplinka. Tikrai visiems rekomenduoju, siekiantiems ilgalaikių rezultatų. Ačiū Sana Beauty kolektyvui !

Neringa

Noriu pasakyti ačiū Eglei ir Giedrei, už jų profesionalumą. Prieš keletą metų atvėrus Sana Beauty duris likau nustebinta jaukia aplinka ir nuoširdžiu, draugišku bendravimu. Ilgą laiką ieškojau, kas galėtų padėti išpręsti mano veido odos problemas, drėgmės trūkumą, didelę pigmentaciją... Esu išbandžiusi lazerio procedūras, daug ivairios kosmetikos, tačiau tai nedavė ilgalaikio pagerėjimo. Bendradarbiaujant su Sana Beauty merginomis mano veido oda atsistatė visapusiškai, drėgmės stygius, pigmentacija, traukimas - viskas išnyko. Profesionaliai parinktos procedūros ir natūrali Belico kosmetika duoda ilgalaikį poveikį mano odai, kas be ko ir nuotaikai .

Jovita

Pagaliau radau tobulą vietą, į kurią vis norisi sugrįžti! Profesionalumas, jauki aplinka, nerealiai mielas aptarnavimas verčia jaustis princese ar karaliene! O efektà pastebi net mano vyras 😀 Ačiū!!!! Visada grįšiu dar ir dar!

Jurgita

TOBULA! Malonus bendravimas,jauki aplinka,kosmetologė išmananti savo darbą ir kokybiškos veido priežiūros priemonės. Daugiau nieko ir nereikia kai nori atsipalaiduoti ir jaustis graži. Ačiū Jums už pagalbą.

Aurelija

Thanks a lot for your wonderful service.I would recommend your Sana Beauty to everybody.I wish your staff wellness,good luck,all the very best.

Jevgenija

Daug metų ieškojau tinkamų priemonių, tinkamų procedūrų, tačiau rezultatai buvo trumpalaikiai ir nedžiuginantys. Atradusi Sana beauty supratau, kad profesionalios ir natūralios priemonės bei kokybiškai atliekamos kombinuojamos kelios procedūros daro stebuklus! Ačiū visai jūsų komandai, kad esate profesionalios, inovatyvios ir tokios ypatingos, gera sugrįžti 🙂

Brigita