liposomos

Daugiasluoksnės liposomos. Kas tai yra?

LABAI SVARBUS ATRADIMAS KOSMETIKOJE!

DAUGIASLUOKSNES – LIPOSOMOS – (lipo- + gr. soma – kūnas) tai – mikroskopiniai rutuliukai, sudaryti iš giminingų odai medžiagų fosfolipidų, pripildyti intensyviai drėkinančių priemonių. Pro odos paviršinį sluoksnį jie patenka į epidermį ir pripildo odos ląsteles būtinų maitinamųjų ir drėkinamųjų medžiagų. Kitaip tariant, daugiasluoksnės liposomos “nuneša” aktyviąsias medžiagas į pačius giliausius odos epidermio ir netgi dermos sluoksnius.

LIPOSOMOS naudojamos tada, kai į kremo sudėtį įeina tirpios vandenyje aktyviosios medžiagos. Liposomos gerina odos struktūrą ir padaro odą lygesnę, elastingesnę, suteikia jai gyvybinės energijos.

Tai labai svarbus atradimas kosmetikoje.

Pagal dydį ir sluoksnių skaičių liposomos skirstomos į tris kategorijas: mažas vienasluoksnes, dideles vienasluoksnes ir daugiasluoksnes.

DAUGIASLUOKSNES LIPOSOMOS + BELICO DERMA CONCEPT®
BELICO® odos priežiūros produktai yra pagaminti iš odai identiškų ir natūralių ingredientų su daugiasluoksnemis liposomomis. Tai paaiškina, kodėl BELICO® kosmetikos gaminiai yra itin veiksmingi.

Mūsų tikslas yra pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės kosmetinius gydomuosius produktus, kurie padeda išspręsti net sunkiausias odos problemas.
Daugelis metų darbo patirtis Vokietijoje, mums parodė, kad
Belico produkcija yra viena iš veiksmingiausių, bene vienintelė kosmetikos Firma pasaulyje, kuri nežada stebuklų, o garantuoja aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus.

MŪSŲ TIKSLAS – JŪSŲ GROŽIS !